r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Iron Maiden: Legacy of the Beast 4.4.1

Strona główna iOS Gry Przygodowe

Iron Maiden: Legacy of the Beast to obowiązkowa gra dla fanów Iron Maiden. Gracz wciela się w postać Eddiego, znaną z okładek płyt, i przemierza nieprzyjazny świat, inspirowany muzyką i grafikami towarzyszącymi Ironom. Eddie musi pokonać wielu wrogów, by zebrać cząstki swojej potłuczonej duszy i w końcu uratować świat.

Galeria programu

Eddie pojawia się w grze w wielu postaciach, nawiązujących do wydarzeń z długiej historii grupy Iron Maiden. Podczas podróży Eddie spotka takie postacie, jak Wickerman, Horus i Axis General. Rozgrywka toczy się oczywiście przy muzyce Iron Maiden. Klasyczne kawałki zostały nagrane w nowych wersjach, specjalnie dla tej gry.

Gracz może wybrać jedną z pięciu klas: wojownik, mag, strażnik, rewolwerowiec i skrytobójca. Każda z nich ma charakterystyczne umiejętności, które nawiązują do albumów Ironów i będą czytelne dla fanów. Z czasem gracz będzie rozwijać umiejętności, zbierać drużynę i opracowywać strategię, która pomoże wygrywać bitwy. Ważną rolę pełnią też talizmany, które będą zmieniać możliwości postaci. W grze dostępna jest także arena, gdzie można zmierzyć się z innymi graczami.

Gra jest zupełnie darmowa i można ją przejść nie wydając ani grosza. Trzeba jednak cały czas łączyć się z Internetem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.