J2ME Loader J2ME Loader 1.6.8-play

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy
Pobierz program
lub zeskanuj:

J2ME loader to emulator środowiska uruchomieniowego Java Platform, Micro Edition (J2ME), którego podstawowym zadaniem jest uruchamianie klasycznych gier mobilnych z początku XXI wieku, które królowały wówczas na lepszych smartfonach Nokii, Samsunga i wielu innych producentów.

Obecnie J2ME loader jest w stanie uruchomić zdecydowaną większość gier 2D, w tym takie hity jak Tornado Mania, Mafia Wars Yakuza, War Diary: Torpedo czy znakomite Darkest Fear 3: Nightmare. Emulator jest też w stanie uruchomić niektóre gry 3D, w tym The Sims 3 czy Need for Speed: Carbon ale generalnie należy się jeszcze tu spodziewać kłopotów – czasem gra się w ogóle nie uruchomi, czasem po prostu może brakować tu i ówdzie tekstur.

Jako że były to czasy, gdy o ekranach dotykowych nikt nie myślał, emulator zapewnia wirtualną klawiaturę ekranową z opcją przezroczystości. Zapewnia też skalowanie obrazu, aby te gierki na ekrany 320×240 pikseli jakoś wyglądały na współczesnych wyświetlaczach FullHD i lepszych, pozwala również skonfigurować ustawienia dla każdej gry z osobna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!