r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jak robi się gry w Polsce?

Strona główna Aktualności

O autorze

Produkcja gier to skomplikowany proces, w którym nierzadko biorą udział nawet setki osób. Polacy na tym polu radzą sobie coraz lepiej — wielkoformatowe tytuły, jak choćby Dead Island, Wiedźmin czy Bulletstorm, zostały ciepło przyjęte nie tylko przez krytyków i recenzentów, ale także samych graczy. Jednak w Polsce nie powstają wyłącznie gry kategorii AAA. Możemy pochwalić się także rozbudowanym katalogiem produkcji przeznaczonych na platformy mobilne czy serwisy społecznościowe, które zdobywają dużą popularność. W ten sposób jesteśmy w stanie pokazać, że zajmujemy mocną pozycję na arenie międzynarodowej.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Warto w tym miejscu zadać sobie pytanie: jak wygląda proces produkcji gier w Polsce? Nikt nie udzieli lepszej odpowiedzi niż sami producenci, dlatego porozmawialiśmy z Pawłem Kopińskim z Techlandu, Radkiem Smektałą z Tequila Games i Marcinem Drewsem z Ten Square Games o tym, jak ta praca wygląda od podszewki. Zapraszamy do oglądania materiału, w którym zapytaliśmy także o to, co trzeba zrobić, by znaleźć zatrudnienie w tej branży. Nie ulega wątpliwości, że każdy sukces okupiony jest wysiłkiem całego zespołu, który współtworzą specjaliści z różnych dziedzin.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.