r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jesteś członkiem programu Windows Insider? Satya Nadella rzuca ci wyzwanie

Strona główna AktualnościINTERNET

Ice Bucket Challenge to spopularyzowana w zeszłym roku kampania na rzecz osób cierpiących na stwardnienie zanikowe boczne, w której udział wzięły miliony osób z całego świata: zarówno zwykłych zjadaczy chleba, jak i rozpoznawalnych celebrytów. Akcja ma na celu nie tylko uświadamianie społeczeństwa o istnieniu choroby, ale także promować przekazywanie datków na organizacje dobroczynne.

Po raz drugi udział w Ice Bucket Challange wziął dyrektor generalny Microsoftu, Satya Nadella. Trzeba przyznać, że zrobił to z odpowiednim do swojego stanowiska rozmachem. Oblania się zawartością kubła z lodem dokonał wraz z innymi pracownikami Microsoftu, bardziej jednak zwraca uwagę kogo Nadella nominował: chodzi o sześć milionów osób, które biorą udział w programie Windows Insider. Jeżeli zatem testowałeś Windowsa 10 wiele miesięcy przed jego premierą, to… pogoda sprzyja, aby podjąć rzucone przez Microsoft wyzwanie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.