r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

JetSmarter | Fly on Private Jets 6.9.4

Strona główna iOS Podróże i transport Połączenia lotnicze

JetSmarter | Fly on Private Jets to aplikacja, która służy do zarządzania kontem użytkownika usługi JetSmarter. Za jej pomocą można wyszukiwać połączenia lotnicze, rezerwować bilet i regulować płatności, a także sprawdzać informacje o promocjach cenowych.

Galeria programu

Program oferuje wyszukiwarkę ok. 3 tys. lotów świadczonych za pomocą JetSmarter. Można zarezerwować lot zarówno na stałych trasach, jak też skorzystać z narzędzia do planowania podróży i wybrać własną trasę przelotu. Aplikacja umożliwia też opłacanie za pomocą smartfonu kosztów przelotu.

Ponadto, aplikacja ma wbudowany moduł wiadomości, co ułatwia wymianę informacji związanych z logistyką podróży. JetSmarter | Fly on Private Jets wysyła też powiadomienia o promocjach cenowych na interesujące użytkownika loty.

Program jest adresowany tylko do użytkowników JetSmarter, dlatego większość z oferowanych przez niego funkcji będzie osiągalna po zalogowaniu się do konta użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.