Jewels Pharaoh Jewels Pharaoh 1.1.8

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Jewels Pharaoh to gra logiczna typu match3, którą można pobrać ze Sklepu Google Play zupełnie za darmo. Należy jednak liczyć się z obecnością reklam oraz systemu mikropłatności umożliwiającego kupowanie dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Połącz trzy!

Akcja gry Jewels Pharaoh toczy się oczywiście w Starożytnym Egipcie. Zadanie gracza polega oczywiście na dopasowywaniu trzech (lub więcej) identycznych obiektów widocznych na ekranie. Choć pozornie wydaje się to bardzo proste, autorzy wprowadzili setki zróżnicowanych poziomów, co sprawia, że tylko początkowe etapy są banalnie proste, natomiast w kolejnych trzeba się mocno wysilić, by osiągnąć wyznaczone cele.

Brak internetu to nie problem!

Jewels Pharaoh działa również w trybie offline, więc nawet jeśli stracimy połączenie z internetem, to i tak będziemy mogli kontynuować swoją przygodę. Może okazać się to niezwykle przydatne w trakcie podróży, bowiem nie zawsze mamy zasięg w pociągu czy też autobusie.

Free-to-play

Warto odnotować, że Jewels Pharaoh to gra darmowa. Zawiera jednak reklamy oraz pozwala na kupowanie dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze. Ceny pakietów wahają się w granicach od 3,99 do 389,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • gra logiczna match3 osadzona w Starożytnym Egipcie
  • bardzo proste zasady rozgrywki
  • różnorodne lokacje
  • działa w trybie offline
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!