r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jolly Jam 3.7

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane

Jolly Jam to kolejna gra z serii Rovio Stars. Trafiają do niej tytuły niezależnych zespołów, które według Rovio warto promować. Tym razem otrzymujemy bardzo luźną wariację na temat match-3 i gier typu Candy Crush Saga.

Galeria programu

W Jolly Jam nie łączymy ze sobą minimum trzech takich samych klocków. Tutaj naszym zadaniem jest zaznaczenie odpowiedniego obszaru poprzez wybranie dwóch elementów po przeciwległych stronach planszy. Z wyznaczonego w ten sposób fragmentu zostaną zebrane wszystkie klocki z tego samego gatunku co zaznaczone. Celem misji jest zazwyczaj zebranie odpowiedniej ilość konkretnych owoców.

Mapa świata nie odbiega od standardów tego typu gatunku. Wykonując kolejne misje pniemy się w górę po krainie Jolly Jam. Naszym głównym wrogiem jest w większości przypadków ograniczona ilość ruchów. Nie zabrakło również możliwości integracji z kontem Facebook oraz płynących z niej korzyści. Co ciekawe, gra w obecnej fazie nie męczy nas mikropłatnościami.

Grafika jak przystało na gry pokroju Candy Crush Saga jest bardzo kolorowa, cukierkowa i widowiskowa. Dodatkowo zachowuje płynność nawet na słabszych urządzeniach. Jolly Jam dostępny jest za darmo. To dobra propozycja dla fanów gatunku, których znudziły już standardowe zasady.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.