June's Journey June's Journey 2.29.3

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

June's Journey to gra, w której zadanie gracza skupia się przede wszystkim na szukaniu ukrytych obiektów. Mimo wszystko produkcja oferuje rozbudowany wątek fabularny, a także wiele innych atrakcji.

Opowieść toczy się w latach dwudziestych ubiegłego stulecia. June’s Journey zabiera graczy do Paryża, do Nowego Jorku oraz w wiele innych pięknych miejsc, gdzie musimy odkryć tajemnice skrywane przez rodzinę głównej bohaterki, June. Historia podzielona jest na rozdziały, dzięki czemu możemy ją śledzić podobnie jak serial telewizyjny.

June's Journey wymaga od gracza spostrzegawczości. Musimy się nią wykazać, by znaleźć rozmaite przedmioty ukryte pośród wielu innych obiektów otoczenia. Oprócz tego do naszych obowiązków należy także rozbudowa miasteczka, co czynimy, wydając pieniądze zarobione podczas rozwiązywania wspomnianych łamigłówek.

June's Journey jest dostępne do pobrania za darmo, ale w trakcie zabawy należy pamiętać, że autorzy zaimplementowali system mikropłatności. Wydając prawdziwe pieniądze możemy zakupić liczne przedmioty, dzięki którym szybciej osiągniemy postępy w zabawie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!