reklama

Już w poniedziałek będzie dostępny nowy 3DMark

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Firma Futuremark, specjalista od benchmarkowania sprzętu, w listopadzie zapowiedziała wydanie oprogramowania 3DMark zdolnego porównywać możliwości peceta i tabletu. Firma ma nadzieję, że jego kolejna odsłona pozwoli na zestawienie zupełnie różnych platform w spójnych testach wybranych z trzech demonstracji. W samą porę, bo dziś nietrudno stanąć przed wyborem między netbookiem a tabletem, Galaxy 10.1 i iPadem albo Windowsem 8 i RT…

Futuremark powiadomił, że 3DMark dla Windows jest już ukończony i ukaże się w poniedziałek o 17:00 naszego czasu. Wersje dla Androida, iOS i Windows RT wymagają jeszcze trochę pracy i zostaną udostępnione kilka tygodni później. Poza obsługą nowych platform, 3DMark będzie wyposażony w trochę nowych narzędzi — wyniki będą wyświetlane nieco inaczej, co ma pozwolić lepiej zrozumieć wydajność pojedynczych komponentów testowanego urządzenia (widoczne na obrazku). Wykresy mają być interaktywne i można będzie się nim bliżej przyjrzeć po powiększeniu, zmianie skali, a także przeanalizować konkretne odcinki testu i dowiedzieć się na przykład, co spowodowało nagły skok temperatury testowanego komponentu.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama