K-Lite Codec Pack K-Lite Codec Pack 15.2.6 Full

Strona główna Windows Multimedia Rozszerzenia multimedialne i kodeki
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pakiet K-Lite Codec Pack to zbiór kodeków VFW/ACM, filtrów DirectShow (m.in. LAV i ffdshow) i wielu innych narzędzi umożliwiających odtwarzanie najróżniejszych formatów plików audio i wideo. Dzięki niemu będziemy w stanie obejrzeć na komputerze niemalże każdy film, także te z napisami.

Wersja Full dodaje pełne wsparcie dla większej ilości formatów wideo i audio, posiada także obsługę kodowania plików. W efekcie K-Lite Codec Pack Full przeznaczony jest głównie dla zaawansowanych użytkowników i osób tworzących multimedia. Pakiet posiada podobnie jak wersja Standard odtwarzacz plików audio/wideo o nazwie Media Player Classic, obsługujący szereg formatów multimedialnych i bazujący na platformie DirectShow.

Przy wykorzystaniu wersji Full jesteśmy w stanie kompresować filmy do wybranych formatów, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykorzystać go jedynie do odtwarzania plików. Istotną są także funkcje dodatkowe: Codec Tweak Tool pozwalający ustawić poszczególne kodeki, a także MediaInfo Lite informujący nas o parametrach plików multimedialnych (np. zastosowane kodeki, bitrate).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

archaizm
,,zawalidroga" na dysku
ocena użytkownika
04.11.2018 02:33 • Recenzja do wersji 14.5.2 Full

Zgadzam się z kolegą ,,Kaniol". Takie ,,mega kontenery" przydatne były w poprzednich dekadach,kiedy to żeby obejrzeć film,trzeba było mieć z tuzin kodeków lub taki ,,mega mandżur kodeków".Teraz wystarczy dobry odtwarzacz np. PotPlayer lub VLC. Na szczęście to już za nami :)

brak dla "zwykłego użytkownika"
zbędny
ocena użytkownika
01.08.2018 18:14 • Recenzja do wersji 14.3.5 Full

Ten pakiet kodeków w dobie multiplatformowego VLC jest - zwyczajnie mówiąc - zbędny. Nie wspomnę już o próbie wciśnięcia syfiastego oprogramowania przy instalacji. VLC wystarczy do każdego amatorskiego zadania - od obejrzenia praktycznie każdego możliwego formatu filmu, po konwersję plików multimedialnych, czy oglądanie/słuchanie multimediów z internetu.