KPR Madar KPR Madar 4.1996

Strona główna Windows Firma Pakiety do prowadzenia firmy
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KPR Madar to proste w obsłudze oprogramowanie wspomagające pracę niewielkiej firmy, które służy do prowadzenia książki przychodów i rozchodów (KPiR) oraz rozliczania podatku VAT. Pozwala ono również na fakturowanie, prowadzenie ewidencji i przebiegu pojazdów, rozliczanie należności i zobowiązań czy wystawianie not odsetkowych.

Jednym z podstawowych modułów jakie znaleźć można w opisywanym programie to moduł fakturowania, który umożliwia wystawianie różnego typu dokumentów sprzedażowych zarówno usług, jak również towarów bez rozliczania stanów magazynowych. KPR Madar pozwala na wystawianie faktur w trzech językach (polskim, angielskim i niemieckim) - w tym dokumentów związanych z obrotem zagranicznym.

W programie oferowana jest także funkcja ewidencjonowania VAT-u, prowadzenia księgowości uproszczonej (KPiR, ewidencja ryczałtowa oraz ewidencja przebiegu pojazdów), rozliczania płatności (aporty kasowe i bankowe, noty odsetkowe, korygujące, ewidencja należności i zobowiązań, druki przelewów) oraz wystawiania, drukowania i wysyłania najczęściej używanych deklaracji (PIT-11, NIP-1, VAT-7, VAT-UE).

Kolejne funkcje KPR Madar to ewidencja i amortyzacja środków trwałych, a także opcja zarządzania wynagrodzeniami dla pracowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!