r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

KPR Madar 4.1595

Strona główna Windows Firma Pakiety do prowadzenia firmy
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KPR Madar to proste w obsłudze oprogramowanie wspomagające pracę niewielkiej firmy, które służy do prowadzenia książki przychodów i rozchodów (KPiR) oraz rozliczania podatku VAT. Pozwala ono również na fakturowanie, prowadzenie ewidencji i przebiegu pojazdów, rozliczanie należności i zobowiązań czy wystawianie not odsetkowych.

Galeria programu

Jednym z podstawowych modułów jakie znaleźć można w opisywanym programie to moduł fakturowania, który umożliwia wystawianie różnego typu dokumentów sprzedażowych zarówno usług, jak również towarów bez rozliczania stanów magazynowych. KPR Madar pozwala na wystawianie faktur w trzech językach (polskim, angielskim i niemieckim) - w tym dokumentów związanych z obrotem zagranicznym.

W programie oferowana jest także funkcja ewidencjonowania VAT-u, prowadzenia księgowości uproszczonej (KPiR, ewidencja ryczałtowa oraz ewidencja przebiegu pojazdów), rozliczania płatności (aporty kasowe i bankowe, noty odsetkowe, korygujące, ewidencja należności i zobowiązań, druki przelewów) oraz wystawiania, drukowania i wysyłania najczęściej używanych deklaracji (PIT-11, NIP-1, VAT-7, VAT-UE).

Kolejne funkcje KPR Madar to ewidencja i amortyzacja środków trwałych, a także opcja zarządzania wynagrodzeniami dla pracowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.