r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kadu 0.6.6 Alpha 7 wydane

Strona główna Aktualności

Z dwudniowym poślizgiem, za to z poprawionym modułem XMPP wydana została wersja Alpha 7 komunikatora Kadu 0.6.6.

Najważniejszą nowością w tej wersji jest fakt, że moduł XMPP/Jabbera korzysta teraz z oficjalnego repozytorium biblioteki libiris, w miejsce jej kopii z Kopete. Dzięki temu praca modułu powinna przebiegać znacznie stabilniej i to właśnie było powodem nieznacznego opóźnienia wydania. Do pozostałych nowości należy zaliczyć przepisanie modułu screenshot w oparciu o QGraphicsView, naprawienie przesyłanie obrazków, drobne zmiany w menu programu, wiele poprawek związanych z obsługą autoryzacji i zarządzania rosterem w module Jabbera czy przywrócenie możliwości dodawania i edycji kont w module Tlena. Szczegółowa lista zmian jak zwykle dostępna jest na oficjalnym forum projektu.

Komunikator Kadu 0.6.6 Alpha 7 dla systemu Linux można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe. Jest to oczywiście nadal wydanie niestabilne. Z naszego vortalu pobrać można także najnowszą stabilną wersję 0.6.5.4 wydaną w lutym.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.