iOS / iPadOS 13.2.2 wydane. Apple naprawia kolejne błędy

Strona głównaiOS / iPadOS 13.2.2 wydane. Apple naprawia kolejne błędy
07.11.2019 19:58
Ciąg dalszy łatania błędów iOS 13, fot. Shutterstock.com
Ciąg dalszy łatania błędów iOS 13, fot. Shutterstock.com

Na serwerach Apple'a pojawiły się właśnie iOS oraz iPadOS w wersji 13.2.2. Nowe uaktualnienie poprawia szereg pomniejszych, aczkolwiek irytujących błędów wydania 13.2.

bEIVESbV

Użytkownicy iPhone'ów i iPadów skarżyli się ostatnio na przypadkowe ubijanie aplikacji w tle. Ten problem został ponoć naprawiony. Dodatkowo, Apple wspomina o kilku kwestiach, które raczej nie obiegły forów, ale widocznie wskazali na nie testerzy.

Jak wynika z listy zmian, rozwiązano problem związane z siecią komórkową. W wyniku jednego iPhone mógł na pewien czas tracić połączenie z siecią komórkową po zakończeniu rozmowy, drugi mógł zaś powodować sporadyczny brak dostępu do transmisji danych.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Idąc dalej, usunięto problem, przez który odpowiedzi na przesyłanie między kontami Exchange wiadomości e-mail szyfrowane przy użyciu S/MIME mogły być nie do odczytania. Rozwiązano też błąd uwierzytelniania w Kerberos. Wreszcie, uporano się z przerywaniem ładowania akcesoriów przy użyciu klicza YubiKey umieszczonego w porcie Lightning.

bEIVESbX

System iOS 13.2.2, jak również iPadOS 13.2.2 możecie pobrać z poziomu swojego urządzenia w systemie OTA. Paczka zajmuje trochę ponad 130 MB.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEIVEScT