r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Karkonosze 1.0

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne

Karkonosze to mobilny przewodnik nie tylko dla turystów którzy udają się w te rejony naszego kraju. Pozwala poszerzyć wiedzę oraz ubogacić nasze wyprawy.

Przy uruchomieniu aplikacja sprawdza czy mamy aktualną bazę obiektów, tras i zdjęć. W razie odnalezienia nowszej wersji proponuje jej pobranie. Już na start wita nas bardzo dobrze przygotowane menu z interaktywnymi motywami. Jest nie tylko ładne, ale i wpisuje się w specyfikę nowych wersji systemu Android.

Dostępne kategorie to: miejsca, trasy, informacje praktyczne, wydarzenia i mapa. Dodatkowo z dolnego menu możemy w szybki sposób sprawdzić pogodę, informacje oraz przejść do ulubionych. Miejsca to podzielona na kilka mniejszych kategorii spora baza obiektów, które warto zwiedzić. Wzbogacono je o materiały zdjęciowe czy też dane kontaktowe. Dodatkowo możemy je sortować i filtrować za pomocą kilku mechanizmów.

Trasy pozwalają sprawdzić gdzie warto się wybrać z podziałem na różne formy podróżowania. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy wypraw pieszych, rowerowych jak i za pomocą rakiet śnieżnych czy też koni. Trasę mamy podaną także na mapie, wraz z przybliżonym czasem i opisem.

Równie bogatą bezę informacji dla każdego turysty oferują dwie ostatnie kategorie. Za ich pomocą odnajdziemy ciekawe koncerty czy też pobliskie apteki. Karkonosze to niezbędna pozycja dla każdego kto się wybiera w te rejony, a dla konkurencji dobry wzór do naśladowania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy na rower cz. 2: poznaj miasto, ułóż trasę i zwiedzaj

35
08.03.2016  •  Anna Rymsza

Jeśli rowery są już gotowe do wyprawy, wypada zaplanować pierwszą wycieczkę. Poniżej znajdziecie kilka aplikacji i stron, które pomogą przygotować trasę i znaleźć najciekawsze miejsca w okolicy, jeśli przy okazji chcesz pozwiedzać. Drogi rowerowe w polskich miastach Jeżdżenie rowerem po mieście nie sprawia problemów, jeśli ktoś zna okolicę i ma mniej-więcej pojęcie o drogach rowerowych. Początkujący mogą chcieć skorzystać z mapy, by zorientować się, którędy warto jeździć. Większość urzędów miast udostępnia mapy tego typu inwestycji na swoich stronach, ale warto zwrócić uwagę na kilka…

Jedziecie w góry? Te aplikacje pomogą znaleźć najlepsze szlaki i stoki

18
12.01.2016  •  Łukasz Maślanka

Pisaliśmy już o najlepszych aplikacjach, które pomogą znaleźć nocleg podczas wypadu w góry. Teraz mamy dla Was zestaw dobrych programów, dzięki którym odkryjecie szlaki do górskich wędrówek i stoki, na których panują najlepsze warunki do narciarskiego szaleństwa. Aplikacjo! Powiedz, dokąd jechać? Zanim wybierzemy miejsce górskiego wyjazdu, warto sprawdzić, jakie panują w nim warunki. Nie tylko te na stokach (np. ile jest na nich śniegu), ale też, jaka jest pogoda, czy istnieje ryzyko lawinowe... Te informacje mogą mieć decydujący wpływ na to, dokąd ostatecznie się wybierzemy na górskie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.