Kaspersky Anti-Virus i Internet Security 7.0 w beta testach

Strona główna Aktualności

O autorze

Rozpoczęły się publiczne testy beta produktów siódmej generacji Kaspersky Anti-Virus 7.0 oraz Kaspersky Internet Security 7.0 chroniących użytkowników przed zagrożeniami internetowymi.

Nowe produkty powstały w oparciu o technologię sprawdzoną w aplikacjach w wersji 6.0, które zostały opublikowane wiosną 2006 r. Jak zapewnia producent, Kaspersky Anti-Virus 7.0 oraz Kaspersky Internet Security 7.0 łączą wszystkie zalety wersji 6.0 z technologiami pozwalającymi na osiągnięcie jeszcze większej efektywności w walce z zagrożeniami.

Jednym z najważniejszych udoskonaleń wprowadzonych w siódmej generacji produktów Kaspersky Lab jest wydajny analizator heurystyczny, który z pomocą modułu ochrony proaktywnej pozwala na wykrywanie i neutralizowane nieznanych zagrożeń w oparciu o analizę ich zachowań. Oznacza to, że nowe produkty Kaspersky Lab, wykorzystujące także tradycyjne metody wykrywania szkodliwego kodu przy użyciu sygnatur, zapewniają trzystopniową ochronę przed zagrożeniami.

Kaspersky Internet Security 7.0 został wyposażony w całkowicie nowy moduł kontroli rodzicielskiej. Dzięki systemowi analizy lingwistycznej oraz możliwości wykorzystywania czarnych list moduł ten pozwala rodzicom na kontrolowanie poczynań swoich pociech w Sieci. Produkt posiada także nową funkcję pozwalającą na ochronę poufnych danych użytkownika (adresów e-mail, haseł, informacji o kartach kredytowych itp.) przed kradzieżą.

Wersje beta nowych produktów Kaspersky Anti-Virus 7.0 i Kaspersky Internet Security 7.0 dostępne są do pobrania ze strony producenta. Przypominamy, że są to wersje niestabilne i mogą działać nieprawidłowo.

© dobreprogramy