Kaspersky Password Manager Kaspersky Password Manager 9.0.2.767

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kaspersky Password Manager to niewielkie narzędzie pełniące funkcję menedżera haseł dla systemu Windows, stworzone przez jednego z liderów na rynku oprogramowania antywirusowego. Skutecznie zabezpiecza ono poufne dane użytkownika i daje możliwość automatyzacji procesu wpisywania haseł oraz innych prywatnych danych na stronach internetowych.

Program wyposażony został w szereg przydatnych mechanizmów, mających za zadanie ochronić nasze prywatne dane, jak również usprawnić logowanie na różnego rodzaju serwisach społecznościowych, forach dyskusyjnych itp. Wszystkie zgromadzone w jego obrębie dane (m.in. loginy i hasła) są szyfrowane i przechowywane w specjalnym, ulokowanym na dysku komputera magazynie. Dostęp do niego możliwy jest jedynie po podaniu hasła głównego lub poprawnym uwierzytelnieniu z wykorzystaniem innej, wybranej przez nas metody (np. poprzez podłączenie urządzenia USB lub bluetooth).

Kaspersky Password Manager potrafi generować dla użytkownika trudne do złamania hasła, możliwe do wykorzystania podczas rejestracji w różnych miejscach w Sieci. Narzędzie oferuje funkcje importu niezabezpieczonych haseł z wielu popularnych przeglądarek internetowych i daje możliwość wprowadzania danych podczas logowania bez użycia fizycznej klawiatury, co chroni użytkownika przez działalnością różnego rodzaju keyloggerów.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!