reklama

Kaspersky Password Manager 9.0.0.944

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kaspersky Password Manager to niewielkie narzędzie pełniące funkcję menedżera haseł dla systemu Windows, stworzone przez jednego z liderów na rynku oprogramowania antywirusowego. Skutecznie zabezpiecza ono poufne dane użytkownika i daje możliwość automatyzacji procesu wpisywania haseł oraz innych prywatnych danych na stronach internetowych.

Program wyposażony został w szereg przydatnych mechanizmów, mających za zadanie ochronić nasze prywatne dane, jak również usprawnić logowanie na różnego rodzaju serwisach społecznościowych, forach dyskusyjnych itp. Wszystkie zgromadzone w jego obrębie dane (m.in. loginy i hasła) są szyfrowane i przechowywane w specjalnym, ulokowanym na dysku komputera magazynie. Dostęp do niego możliwy jest jedynie po podaniu hasła głównego lub poprawnym uwierzytelnieniu z wykorzystaniem innej, wybranej przez nas metody (np. poprzez podłączenie urządzenia USB lub bluetooth).

Kaspersky Password Manager potrafi generować dla użytkownika trudne do złamania hasła, możliwe do wykorzystania podczas rejestracji w różnych miejscach w Sieci. Narzędzie oferuje funkcje importu niezabezpieczonych haseł z wielu popularnych przeglądarek internetowych i daje możliwość wprowadzania danych podczas logowania bez użycia fizycznej klawiatury, co chroni użytkownika przez działalnością różnego rodzaju keyloggerów.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
carmelo   5 #9 16.05.2018 13:18

@markyfromars: Chyba jednym z najlepszych menadżerów haseł jest BitWarden - przy wygodzie korzystania i bardzo fajnym interfejsie jest w 100% open source. I darmowy dla użytkowników indywidualnych.

darek719   41 #8 30.10.2015 11:30

dobry menedżera haseł!

markyfromars   6 #7 12.09.2014 14:35

@Anonim (niezalogowany): Dzieki że się produkujesz próbując uświadomić mi to co już wiem. Wysuwasz też zbyt daleko idące wnioski odnośnie mnie. Chcesz sponsorować wojnę Putina proszę bardzo...Tylko się nie martw potem skoro legalnie żyjemy na świecie...

Autor edytował komentarz.
  #6 11.09.2014 13:17

@markyfromars: jak masz manię prześladowczą to wyjdź z windowsa i wejdź na linuksa, który też personalizuje wyniki wyszukiwania, a wniosek jest taki, że nawet twój android zbiera informacje o tobie, łącznie z btsami, które określają twoje położenie na mapie gsm więc po co ten wjazd na markę, skoro wszystko zbiera o nas dane? Po co się martwić skoro legalnie żyjemy na świecie?

markyfromars   6 #5 18.04.2014 10:04

Z żalem stwierdzam że nie będę już kupował produktów firmy Kaspersky do czasu gdy Krym nie wróci do Ukrainy. Zaraz, zaraz czyli nigdy ?. ;D 70 mld dolarów właśnie odpłynęło z Rosyjskiej gospodarki. Moich pieniedzy też już nie dostaną. Wolę być szpiegowajy (jeśli??) przez amerykanów.

mrDark   8 #4 12.04.2014 09:02

Czy zamiast "klona" nie lepiej używać oryginału, czyli Sticky Password?

chrobry   6 #3 12.04.2014 08:28

Wciąż występuje problem z kompatybilnością tej wersji tj. 7.0.1.17 z przeglądarką Firefox. Chrome i IE nie mają z dodatkiem KPM 7.0.1.17 problemu przy ich aktualizacji do nowszych wersji. Szkoda, bo myślałem, że nie będzie trzeba czekać co chwilę na aktualizację dla FF. Tak jak pisze @kazbi program lubi się także zawiesić przy edycji danych w oknie programu. Kaspersky obudź się!

Wioskowy Głupek   3 #2 25.11.2013 14:37

Dożywotnia licencja (na polską wersję) programu nie działa z angielską wersją programu Kaspersky Password Manager 7. Nie wiem co będzie jak (jeśli?) ukaże się polska wersja "Siódemki".

  #1 19.09.2013 21:51

Kilka miesięcy temu używałem menadżera haseł wbudowanego do Kaspersky PURE (wpierw w wersji 2, potem w wersji 3), wówczas z polskim interfejsem. Niestety szybko zrezygnowałem. Na moim PC z Windows7 PL 64 bits, szczególnie w przeglądarce Chrome, były problemy m. in. z poprawnym działaniem klawiatury wirtualnej, czy z używaniem kilku loginów na jednym koncie. Powróciłem do licencji KIS. Dzisiaj pobrałem wersję samodzielną menadżera, tym razem w j.angielskim. Widać duże zmiany, poprzednie mankamenty wydają się być usunięte, a co najważniejsze, skonstruowano precyzyjne mechanizmy definiowania loginów i haseł dla elementów formatki z wywoływanej strony. Szkoda, że program potrafi się często zawieszać ("program nie odpowiada") w trakcie edycji danych w oknie programu. Poza tym OK (jak na razie).

reklama