Kaspersky Security Cloud Free Kaspersky Security Cloud Free 19.0.0.1088

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Kaspersky Security Cloud Free to udostępniony bezpłatnie, skuteczny program antywirusowy stworzony przez Rosjan. Oferuje on niemal te same funkcje i poziom ochrony co również darmowy Kaspersky Free i dodatkowo bazuje na technologii chmury, która niesie ze sobą sporo korzyści.

Program zapewnia skuteczną ochronę w czacie rzeczywistym i umożliwia przeprowadzanie wymuszonego skanowania w dowolnym, wybranym przez użytkownika momencie (również zgodnie z zaplanowanym harmonogramem). Jego działanie obejmować może całą zawartość komputera, jak również lokalizacje najbardziej podatne na infekcje oraz te, wskazane przez użytkownika. Kaspersky Security Cloud Free dysponuje bardzo prostym i intuicyjnym interfejsem, a dzięki integracji z powłoką systemową analiza wybranych danych inicjowana może być również z poziomu menu kontekstowego.

Wbudowane w Kaspersky Security Cloud Free technologie ochrony przed wirusami działają w tzw. chmurze. Wymusza to na użytkowniku stałego połączenia z Internetem, ale w zamian sam program zużywa mniejsze partie zasobów systemowych i co ważne, umożliwia administrowanie oprogramowaniem Kaspersky Security Cloud zainstalowanym na innych komputerach czy urządzeniach mobilnych.

Oprogramowanie Kaspersky Security Cloud Free zawiera mechanizmy odpowiedzialne za skanowanie w czasie rzeczywistym wszystkich otwieranych, zapisywanych i uruchamianych plików, skanowanie ruchu przychodzącego do komputera i ochronę przed uruchomieniem szkodliwych skryptów, zabezpieczanie komputera przed atakami sieciowymi, monitorowanie aktywności procesów oraz eliminowanie szkodników typu malware, analizę komunikatorów pod kątem wiadomości zawierających niebezpieczne linki, a także skanowanie przychodzących i wychodzących korespondencji e-mail pod kątem m.in. zainfekowanych załączników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!