Keepsafe Browser: Fast, Private & Secure 1.2.9

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Keepsafe Browser to przeglądarka zaprojektowana do ochrony naszej prywatności. Ma wbudowane blokowanie różnego typu komponentów blokowania i wielu reklam, możliwość szybkiego usunięcia danych przeglądania i zabezpieczenie aplikacji.

Keepsafe Browser została zbudowana na podstawie Google Chrome, ale nie jest zintegrowana z kontem Google. Można ją zabezpieczyć PIN-em albo odciskiem palca, jeśli smartfon ma czytnik linii papilarnych.

W ustawieniach można wybrać, czy blokowane będą komponenty pochodzące z serwisów społecznościowych, sieci reklamowych, analitycznych, a także zewnętrznych treści, jak osadzone na stronach filmy. Warto wspomnieć, że nie zobaczymy też wielu reklam.

Przeglądarka obsługuje przeglądanie w kartach. Z poziomu listy kart można szybko zamknąć wszystkie albo zamknąć je i usunąć wszystkie dane.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 21.06.2018 12:08

Szanowna redakcjo, szanowny moderatorze.
Bardzo proszę przekazać odpowiednim osobom, nie wiem, może mejla napisać albo dodać taska, albo powiedzieć, żeby:
w polu 'licencja' na stronie opisującej jakiś program, oprócz niewiele mówiącego słowa 'bezpłatna' dodać również konkretną nazwę licencji np: GPL, MIT, LGPL, APACHE, własnościowa, itp. itd.
Było by to bardzo pomocne w wielu przypadkach, jak również podniosło by poziom profesjonalizmu, to w końcu jest portal (głównie) dla ludzi interesujących się komputerami i techniką, a nie tylko dla konsumentów, którzy nierzadko nie mają nawet pojęcia co to w ogóle jest licencja.

z góry dziękuję
z poważaniem, pozdro, itd itp ;)

ps. Tak, bardzo Cię proszę szanowny moderatorze, TAK, właśnie Ciebie który to właśnie TERAZ to czytasz. Idź teraz i powiadom kogo trzeba w redakcji żeby to pole dodał. Jeszcze raz dzięki!
Aha , nie musisz tego komentarza zatwierdzać, to tylko info dla Was :)