Kega Fusion Kega Fusion 3.64

Strona główna Windows Emulatory Konsole
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kega Fusion to emulator stworzony przez Steve'a Snake'a, dzięki któremu uruchomimy wydane przez laty hity firmy SEGA na współczesnym komputerze.

Narzędzie pozwala na emulowanie gier wideo z następujących konsol: Sega SG1000, SC3000, SF7000, Master System, Game Gear, Genesis/Megadrive, SVP, Pico, SegaCD/MegaCD i 32X. Podobnie jak inne emulatory, również Kega Fusion wymaga oczywiście posiadania odpowiedniego pliku ROM, dzięki któremu będziemy w stanie włączyć daną produkcję na naszym pececie. Całość działa wyjątkowo płynnie i bezproblemowo. Wystarczy przeciągnąć obraz ROM do głównego okna programu, by rozpocząć zabawę.

Kega Fusion oferuje wiele opcji konfiguracyjnych umożliwiających dostosowanie programu zgodnie z preferencjami użytkownika, który może uruchamiać gry w oknie lub na dużym ekranie w wybranej przez siebie jakości obrazu i dźwięku. Aplikacja wspiera rozdzielczości od 640 na 480 do nawet 2715 na 1527 pikseli.

Warto dodać, że w Kega Fusion dostaliśmy również opcjonalny tryb, gdzie wyświetlany obraz do złudzenia przypomina ten, który "królował" w latach 80-tych na klasycznych odbiornikach. Mowa rzecz jasna o charakterystycznych poziomych liniach znanych chociażby również osobom mającym do czynienia z filmami zarejestrowanymi na kasetach VHS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!