Keyfinder Keyfinder 2.0.10.13

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Keyfinder to niewielkie i bardzo proste narzędzie, mające na celu odzyskiwanie kluczy licencyjnych systemu Windows oraz zainstalowanych z nim aplikacji użytkowych. Według zapewnień twórców program radzi sobie z przechwytywaniem kluczy dla ponad 300 najpopularniejszych programów - w tym pakietu biurowego Office.

Narzędzie nie wymaga od użytkownika niemal żadnej interakcji. Tuż po uruchomieniu dokładnie analizuje ono zawartość dysku twardego i rejestru Windows w poszukiwaniu możliwych do odzyskania kluczy licencyjnych. Wszystkie one wyświetlane są w postaci listy w głównym oknie programu. Keyfinder charakteryzuje się dużą szybkością i skutecznością działania. Wszystkie odzyskane klucze zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku TXT lub CSV.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!