r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kitchen Timer Pro 2.5

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria

Kitchen Timer Pro to kuchenny minutnik, który pozwala zapisać czas potrzebny na ugotowanie lub upieczenie różnych dań i uruchomić kilka odliczań na raz. Sterować odliczaniem można z aplikacji lub z obszaru powiadomień.

W aplikacji można zapisać swoje wyposażenie kuchenne (palniki, piekarnik, mikser, zmywarkę, toster i inne urządzenia, które pracują przez określony czas) oraz czas potrzebnego na przygotowanie znanych już potraw. Po instalacji aplikacji znajdziemy tu kilka przykładów, jak gotowanie jajek czy opiekanie chleba. Można też zapisać domyślne odliczanie, którego będziemy często używać – na przykład 5 minut – w ustawieniach aplikacji

W ustawieniach można włączyć wibracje w czasie trwania alarmu, wybrać ikonę odmierzania czasu, zdecydować o oknie dialogowym po zakończeniu odliczania i widoczności odliczań w obszarze powiadomień, a jeśli pozwalają na to ustawienia systemu, także z ekranu blokady. Aplikacja nie musi być aktywna, by odliczanie trwało, a w razie potrzeby można sprawdzić pozostały czas lub wstrzymać je z obszaru powiadomień.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: Kitchen Timer Pro (teraz za darmo)

22
30.01.2018  •  Anna Rymsza

Dzisiejszą aplikację dnia polecamy wszystkim amatorom gotowania, którym odmierzanie czasu w kuchni sprawia problemy. Kitchen Timer Pro pozwala zapisać czas potrzebny na ugotowanie lub upieczenie różnych dań i uruchomić kilka odliczań na raz, jeśli przygotowujemy bardziej złożony posiłek. Korzystanie z aplikacji warto zacząć od zdefiniowania swojego wyposażenia kuchennego (palników, piekarnika, miksera, zmywarki, tostera i innych urządzeń, które pracują przez określony czas) oraz zapisania czasu potrzebnego na przygotowanie potraw. Po instalacji aplikacji znajdziemy tu kilka przykładów,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.