Kitchen Timer Pro Kitchen Timer Pro 3.5

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kitchen Timer Pro to kuchenny minutnik, który pozwala zapisać czas potrzebny na ugotowanie lub upieczenie różnych dań i uruchomić kilka odliczań na raz. Sterować odliczaniem można z aplikacji lub z obszaru powiadomień.

W aplikacji można zapisać swoje wyposażenie kuchenne (palniki, piekarnik, mikser, zmywarkę, toster i inne urządzenia, które pracują przez określony czas) oraz czas potrzebnego na przygotowanie znanych już potraw. Po instalacji aplikacji znajdziemy tu kilka przykładów, jak gotowanie jajek czy opiekanie chleba. Można też zapisać domyślne odliczanie, którego będziemy często używać – na przykład 5 minut – w ustawieniach aplikacji

W ustawieniach można włączyć wibracje w czasie trwania alarmu, wybrać ikonę odmierzania czasu, zdecydować o oknie dialogowym po zakończeniu odliczania i widoczności odliczań w obszarze powiadomień, a jeśli pozwalają na to ustawienia systemu, także z ekranu blokady. Aplikacja nie musi być aktywna, by odliczanie trwało, a w razie potrzeby można sprawdzić pozostały czas lub wstrzymać je z obszaru powiadomień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!