Klavaro 2.00c

Strona główna Windows Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Klavaro to program do nauki szybkiego i dokładnego pisania na klawiaturze. Pozwala na zapoznanie się z metodami polepszenia naszej wydajności krok po kroku.

W ręce użytkownika trafia samouczek (który od podstaw pokaże nam jak powinniśmy rozmieścić nasze dłonie na klawiaturze, jakimi literami powinien operować każdy z palców itp.) oraz szereg pozycji pozwalających już w praktyce wykształcić, bądź ulepszyć nasze umiejętności. Mamy do dyspozycji ćwiczenia na zapamiętywanie położenia znaków na klawiaturze, ćwiczenia na szybkość i płynność wprowadzania znaków.

Plusem programu są niektóre z tekstów, na których przyjdzie nam wykonywać prace. Wadą natomiast jest jakość polskiej wersji - zawiera ona przeoczenia w tłumaczeniu, a całość sprawia wrażenie, że przekład był wykonywany raczej pośpiesznie. Także interfejs, choć prosty, to estetycznie nie wydaje się zbyt przyjemny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!