r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Klavaro 2.00c

Strona główna Windows Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Klavaro to program do nauki szybkiego i dokładnego pisania na klawiaturze. Pozwala na zapoznanie się z metodami polepszenia naszej wydajności krok po kroku.

Galeria programu

W ręce użytkownika trafia samouczek (który od podstaw pokaże nam jak powinniśmy rozmieścić nasze dłonie na klawiaturze, jakimi literami powinien operować każdy z palców itp.) oraz szereg pozycji pozwalających już w praktyce wykształcić, bądź ulepszyć nasze umiejętności. Mamy do dyspozycji ćwiczenia na zapamiętywanie położenia znaków na klawiaturze, ćwiczenia na szybkość i płynność wprowadzania znaków.

Plusem programu są niektóre z tekstów, na których przyjdzie nam wykonywać prace. Wadą natomiast jest jakość polskiej wersji - zawiera ona przeoczenia w tłumaczeniu, a całość sprawia wrażenie, że przekład był wykonywany raczej pośpiesznie. Także interfejs, choć prosty, to estetycznie nie wydaje się zbyt przyjemny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.