reklama

KlipFolio

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Darmowa aplikacja pozwalająca na łatwe przeglądanie i zarządzanie informacjami dostarczonymi na stronach www w formie klipu. Możliwości KlipFolio nie ograniczają się tylko do odczytu newsów. Dzięki jego dużej elastyczności i funkcjonalności program można wykorzystać miedzy innymi do monitorowania aukcji internetowych czy też jako notyfikator pocztowy. Kilka skórek dostępnych na stronie producenta i możliwość przeciągania okienek z klipami pozwalają na dopasowanie aplikacji wizualnie i funkcjonalnie do swoich potrzeb.

Uwaga!

Aby zainstalować klip należy najpierw ściągnąć go na dysk twardy a następnie kliknąć na niego dwa razy lub kazać przeglądarce otworzyć go w programie KlipFolio.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 26.06.2010 19:27

Skąd pobrać spolszczenie nigdzie nie mogę go znaleźć

  #6 22.07.2009 23:00

Bardzo interesujacy program.I bez problemu wyswietla pogode mojej-malej-miejscowosci.Poza tym mozna zawiesic oko na czyms przyjemnym w postaci wyzszych lotow clipach,zdjeciach.Nie ma tego zalewu byle czego.Dzis sciagnalem,ale z innego vortalu,bo tam sie o tym programie dowiedzialem.Spolszczenie jest jakie jest,ale dla tych ktorzy choc troszke znaja anglika nie powinno byc problemu.Polecam.

  #5 08.04.2009 17:01

O losie co za komentarz :) Ledwie kilka zdań jest w całym programie. :) I już nie polecam.

A ja polecam bo korzystam, przynajmniej wiem jak w stanach giełda stoi :)

  #4 08.03.2009 23:16

Spolszczenie jest beznadziejne,bo spolszczono zaledwie parę zdań i dalej nie wiadomo co jest co.Nie polecam.

  #3 20.03.2007 22:09
  #2 20.02.2007 23:09

Polecam programik..bardzo fajna i ciekawa rzecz. W sumie kiedys bawiłem się starszą wersją bardzo nowatorska jak na tamte (i te ;) ) czasy była.

  #1 20.02.2007 21:17

Dobre programy? Bynajmniej! W aplikacji KlipFolio jest trojan! Brawo redakcja! Pełen "profesjonalizm"!

------------
Aplikacja została sprawdzona i nie zawiera koni trojańskich, wirusów ani innego szkodliwego oprogramowania.

Pozdrawiam
qbap

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić