Klondike Adventures Klondike Adventures

Strona główna iOS Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Klondike Adventures jest nieskomplikowaną strategią w rzucie izometrycznym, której akcja toczy się w czasach gorączki złota.

Zadaniem gracza w Klondike Adventures jest eksplorowania dzikich terenów. Podczas rozgrywki towarzyszymy Kate oraz Paulowi chcącymi odwiedzić rozmaite miejsca na terenie Alaski, by móc pozyskać cenne przedmioty, a następnie stworzyć dobrze prosperujące miasto. Nie będzie to oczywiście łatwe ze względu na trudne warunki atmosferyczne panujące w kolejnych lokacjach.

Klondike Adventures zostało skonstruowane tak, by gracz nieustannie miał ręce pełne roboty. W trakcie ekspedycji nasi poszukiwacze przygód nie tylko szukają rozmaitych skarbów, ale muszą także rozwiązywać liczne zagadki. Po powrocie z wyprawy powinni natomiast zająć się własną farmą (hodowanie zwierząt, zbieranie plonów), budowaniem fabryk, produkowaniem żywności, wydobywaniem surowców, a nawet handlowaniem.

Wraz z postępami w rozgrywce awansujemy na coraz wyższe poziomy doświadczenia, dzięki czemu możemy odblokowywać w Klondike Adventures nowe przedmioty, a także pieniądze i kryształy niezwykle przydatne w dalszych etapach.

Za ściągnięcie gry Klondike Adventures nie są pobierane żadne opłaty, ale jeśli chcemy, możemy skorzystać z wbudowanych mikropłatności umożliwiających zakup dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!