Andy's Adventures na weekend dla tych, którzy tęsknią za Nintendo

Andy's Adventures na weekend dla tych, którzy tęsknią za Nintendo

Andy's Adventures na weekend dla tych, którzy tęsknią za Nintendo
Rafał Szramowiat
24.10.2015 07:10

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Andy's Adventures – prostą platformówkę 2D skoncentrowaną przede wszystkim na aspektach zręcznościowych.

W grze wyraźnie widoczna jest głęboka inspiracja tytułami z Mario w tle, więc fani przygód legendarnego hydraulika z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Tytuł przeznaczony jest na urządzenia mobilne z systemem Android.

Andy's Adventures - Official trailer

Gra oferuje cztery ciekawe i zróżnicowane światy, w których napotkamy łącznie 80 poziomów do przebycia. W wielu z nich znajdziemy bardzo wyraźne nawiązania do zadań oraz przeciwników znanych z przygód wspomnianego już Mario. Nie zabraknie tu także szeregu ukrytych lokacji, bonusowych plansz czy różnych wzmocnień, które nie zawsze będą łatwo dostępne i od razu widoczne.

Sporym utrudnieniem jest krótki czas przydzielony na wykonanie każdej z zadanych misji, więc w razie problemów możemy wspomóc się sklepem, gdzie za pomocą mikropłatności dokupimy potrzebne do pomyślnego zakończenia układu dodatki. Sklep pozwoli również pozbyć się reklam, które w darmowej wersji co pewien czas potrafią przysłonić obraz gry.

Andy's Adventures to produkcja bardzo sympatyczna i dopracowana w szczegółach. Gra się w nią bardzo sympatycznie nawet pomimo trudnego sterowania wymagającego momentami sporej wprawy. Tytuł powinien przypaść do gustu nie tylko fanom platformówek z udziałem wąsatego naprawiacza rur ;-).

Grę Andy's Adventures można pobrać w działe:

Programy (dla Android) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w Andy's Adventures na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (16)