Andy's Adventures na weekend dla tych, którzy tęsknią za Nintendo

Strona głównaAndy's Adventures na weekend dla tych, którzy tęsknią za Nintendo
24.10.2015 07:10
Andy's Adventures na weekend dla tych, którzy tęsknią za Nintendo

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Andy's Adventures – prostą platformówkę 2D skoncentrowaną przede wszystkim na aspektach zręcznościowych.

W grze wyraźnie widoczna jest głęboka inspiracja tytułami z Mario w tle, więc fani przygód legendarnego hydraulika z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Tytuł przeznaczony jest na urządzenia mobilne z systemem Android.

Andy's Adventures - Official trailer

Gra oferuje cztery ciekawe i zróżnicowane światy, w których napotkamy łącznie 80 poziomów do przebycia. W wielu z nich znajdziemy bardzo wyraźne nawiązania do zadań oraz przeciwników znanych z przygód wspomnianego już Mario. Nie zabraknie tu także szeregu ukrytych lokacji, bonusowych plansz czy różnych wzmocnień, które nie zawsze będą łatwo dostępne i od razu widoczne.

Sporym utrudnieniem jest krótki czas przydzielony na wykonanie każdej z zadanych misji, więc w razie problemów możemy wspomóc się sklepem, gdzie za pomocą mikropłatności dokupimy potrzebne do pomyślnego zakończenia układu dodatki. Sklep pozwoli również pozbyć się reklam, które w darmowej wersji co pewien czas potrafią przysłonić obraz gry.

Andy's Adventures to produkcja bardzo sympatyczna i dopracowana w szczegółach. Gra się w nią bardzo sympatycznie nawet pomimo trudnego sterowania wymagającego momentami sporej wprawy. Tytuł powinien przypaść do gustu nie tylko fanom platformówek z udziałem wąsatego naprawiacza rur ;-).

Grę Andy's Adventures można pobrać w działe:

Programy (dla Android) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w Andy's Adventures na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (16)