r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejna Vista w lutym

Strona główna Aktualności

Na odbywającej się właśnie w Seattle konferencji The Microsoft Windows Vista Technology Adoption Program Rapid Deployment Airlift został ogłoszony termin wydania następnej kompilacji testowej systemu Windows Vista.

Wydanie to nazywane February CTP planowane jest na 21 lutego, co w przybliżeniu potwierdziło słowa współpracującego z Microsoftem Paula Thurrotta, który mówił o terminie 4 dni wcześniejszym. Choć CTP (Customer Technology Preview) jest zazwyczaj gorzej przetestowana i dopracowana od wersji beta, interesującą cechą wydania lutowego ma być kompletność funkcjonalna. Wersja beta 2 ma pojawić się dopiero w kwietniu.

Wspomniana konferencja przeznaczona jest dla uczestników pilotażowego programu TAP (Technology Adoption Program), który zrzesza firmy z całego świata chcące wdrażać nowy produkt Microsoftu jeszcze przed jego wydaniem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.