Kolejna bariera przełamana!

Strona główna Aktualności

O autorze

Już niedługo, w grudniu, vortal będzie obchodzić czwarte urodziny. Na różnego rodzaju podsumowania i analizy przyjdzie więc czas przy okazji tego wydarzenia. Już teraz jednak spieszymy aby poinformować Was o przełamaniu kolejnej "magicznej" bariery oglądalności.

W październiku zanotowaliśmy rekordową liczbę unikalnych Czytelników - 2 mln. 242 tys.! Po raz pierwszy w historii dobreprogramy przełamały więc próg 2 mln użytkowników! Warto przy tej okazji zaznaczyć, że stanowi to wzrost w stosunku do października 2005 r. aż o 150%.

Równie imponujące są także pozostałe wyniki oglądalności. Ilość wizyt w ubiegłym miesiącu zaczęła już przekraczać 160 tys. dziennie. Wygenerowana w ich wyniku liczba odsłon stron vortalu w październiku zamknęła się kolejnym rekordem - 22 mln. 167 tys. O wygenerowanym transferze na poziomie dziesiątek terabajtów nawet nie wspominamy ;-)

Statystki generowane są przez stat24 (funkcjonujące do niedawna pod nazwą stat.pl). Jest to uznany standard monitoringu polskich witryn internetowych. Systemy stat24 monitorują ponad 300 tys. witryn odnotowując miesięcznie około 2 mld. odsłon, a dzięki integracji z platformą technologiczną firmy Gemius SA - lidera w dziedzinie badań internetu, statystyki są rzetelne, wiarygodne i spełniają wymogi europejskich standardów badawczych.

Gorąco Wam wszystkim dziękujemy i obiecujemy, że nie zamierzamy spocząć na laurach ;-)

© dobreprogramy
s