r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejna wersja Firefoksa dla Androida

Strona główna Aktualności

Trwają prace nad udostępnieniem przeglądarki internetowej Mozilli dla systemu Android. Pojawiła się kolejna wersja aplikacji o nazwie kodowej Fennec.

Fennec jest cały czas w fazie pre-alfa, jednak prace nad udostępnieniem przeglądarki dla Androida cały czas postępują. Programiści z fundacji Mozilla udostępnili środowisko, którego zadaniem jest przygotowywanie pakietu instalacyjnego z aktualną wersją programu. Jak poinformował Mat Brubeck z Mozilli, kolejne buildy będą zamieszczane na serwerach FTP producenta. Przed ich instalacją należy usunąć wcześniejsze wersje - każda z nich podpisana jest innym kluczem. Aktualizacje dostępne są w ramach wydań nocnych Nightly Builds. Do instalacji przeglądarki wymagany jest system Android w wersji minimum 2.0.

W ostatniej aktualizacji wprowadzono możliwość korzystania z przycisków Menu i Back, Fenneka można instalować również na kartach SD. Przeglądarka po zainstalowaniu zajmuje teraz około 5 MB pamięci. Programiści poprawili również szybkość wczytywania stron, zlikwidowano niektóre błędy związane z zawieszaniem się programu. Twórcy zalecają ostrożność podczas instalowania przeglądarki. Zawiera ona jeszcze wiele błędów i niedoróbek.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.