r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komitet Organizacyjny Internetu Obywatelskiego zaprasza na V Forum...

Strona główna Aktualności

O autorze

21 stycznia br. odbędzie się w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki V Forum Internetu Obywatelskiego. Tematem przewodnim tegorocznego Forum będzie ochrona praw obywatelskich w sieci.

Jak co roku podczas Forum zostanie wręczony tytuł "Internetowego Obywatela Roku" dla osoby, która w największym stopniu przyczyniła się do rozwoju społeczeństwa informacyjnego w Polsce. Dotychczasowi laureaci to Piotr "Vagla" Waglowski oraz ks. dr Józef Kloch.

Internet Obywatelski to niekomercyjna, apolityczna inicjatywa stawiająca sobie za cel rozwój społeczeństwa informacyjnego w Polsce. Dotychczasowe fora poruszały tematy kontaktów obywateli z władzą, dostępu do informacji publicznej, podpisu elektronicznego, telepracy oraz cyfrowego wykluczenia części społeczeństwa.

Forum ma charakter niekomercyjny, udział w nim jest bezpłatny (uczestnictwo w Forum uprawnia natomiast do bezpłatnego zwiedzenia Targów Komputer EXPO 2004).

Bylibyśmy wdzięczni, za rozpropagowanie przez Państwa informacji o tej inicjatywie w Państwa środowisku.

Ze względu na fakt, iż Forum odbywa się podczas Targów KOMPUTER-EXPO uprzejmie prosimy o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa, co umożliwi nam przygotowanie dla Państwa imiennych magnetycznych kart wejściowych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.