Konkurs Pinnacle z fantastycznymi nagrodami!

Strona główna Aktualności

O autorze

Pinnacle Systems

, znana z kart graficznych oraz oprogramowania przeznaczonych do edycji wideo, zorganizowała we współpracy z firmami Avid, Intel, Canon oraz Creative Labs. niezwykle interesujący konkurs. Udział w nim może wziąć każdy entuzjasta edycji wideo.

Pod hasłem "Your moment of fame" (Twój moment sławy) rozpoczyna się konkurs na najlepszy klip wideo. Na potrzeby konkursu udostępniony został bezpłatny, łatwy w użyciu edytor - Pinnacle Studio Online Editor. Tak więc aby wziąć udział w zabawie wystarczy jedynie nagrać krótki film, do zmontowania materiału nie będzie niezbędne ani specjalistyczne oprogramowanie ani sprzęt. Filmy zgłaszane do konkursu dzielone są na 5 kategorii: reklama, wydarzenie, muzyka, sport, TV. Maksymalna długość to 60 sekund (30MB). Do 15 stycznia 2007 roku Internauci mogą głosować na ich zdaniem najlepsze klipy.

Oczywiście jak konkurs to nagrody, a w przypadku tego konkursu naprawdę robią wrażenie. Główna nagroda, sponsorowana przez firmę Avid, to wycieczka do Hollywood dla 2 osób (obejmuje bilety lotnicze, 6 noclegów w 4-gwiazdkowym hotelu, bezpłatne wypożyczenie komfortowego samochodu Ford Mustang oraz możliwość wejścia do Universal Studios). Ponadto, jury wybierze indywidualnych zwycięzców w każdym kraju, którzy otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez firmy: Pinnacle, Canon i Creative Labs.

Więcej informacji na temat konkursu znaleźć można na stronie konkursowej dostępnej również w języku polskim.

© dobreprogramy
s