r   e   k   l   a   m   a
reklama

Konkurs na motyw do Plasmy

Strona główna Aktualności

O autorze

Zespół tworzący Plasmę dla KDE 4 zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie polegającym na stworzeniu motywu Plasmy.

Jak podkreślają organizatorzy, jedną z ciekawych funkcji oferowanych przez Plasmę jest obsługa grafik Scalable Vector Graphics (SVG). Oznacza to więc, że osoby zainteresowane udziałem w konkursie nie muszą posiadać wiedzy na temat programowania w C++ czy innych językach, aby przygotować dobrze wyglądające motywy. Swoje projekty można przygotować za pomocą takich narzędzi jak Krita, Inkscape, The GIMP, Karbon itp. Najlepsze prace zostaną dołączone do nadchodzącej wersji 4.1 środowiska graficznego KDE.

Więcej informacji na temat konkursu, w tym regulamin uczestnictwa znaleźć można w oficjalnym ogłoszeniu. Plasma team odsyła również do technicznego artykułu "Creating a Plasma Theme in 7 Easy Steps" pokazującego jak w szybki sposob stworzyć własny motyw.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane