WhatsApp się zmieni. Nadchodzą m.in. animowane naklejki i ciemny motyw aplikacji na komputery

Strona głównaWhatsApp się zmieni. Nadchodzą m.in. animowane naklejki i ciemny motyw aplikacji na komputery
02.07.2020 16:09
WhatsApp dostanie kilka nowości, fot. materiały prasowe
WhatsApp dostanie kilka nowości, fot. materiały prasowe

WhatsApp otrzyma niebawem nowe i ciekawe funkcje, które mogą znacząco wpłynąć na komfort korzystania z komunikatora. Twórcy zapowiedzieli, że do aplikacji trafi między innymi obsługa kodów QR w celu dodawania kontaktów czy animowane naklejki, które umilą rozmowy. To jednak nie wszystko.

bESRTRQR

O zaplanowanych zmianach można przeczytać we wpisie na oficjalnym blogu. Jak sie okazuje, WhatsApp w ciągu kilku najbliższych tygodni otrzyma 5 nowości i co ciekawe nie będzie wśród nich wyczekiwanej obsługi kilku urządzeń jednocześnie. Na tę zmianę przyjdzie więc jeszcze zaczekać.

Introducing Animated Stickers, QR codes and more

W najbliższym czasie do WhatsAppa trafią nowe naklejki, obsługa kodów QR (które pozwolą łatwiej dodawać nowe kontakty), ciemny motyw w WhatsAppie Web oraz aplikacji na desktopy, ulepszenia w zakresie obsługi grupowych wideorozmów oraz opcja dzielenia się statusami w systemie KaiOS. W przypadku połączeń wideo chodzi przede wszystkim o możliwość powiększenia wideo wybranego rozmówcy w czasie konferencji.

bESRTRQT

Niestety, na tę chwilę nie są znane żadne daty. Twórcy sugerują jednak, by na bieżąco aktualizować WhatsAppa, bo opisywane nowości będą dostępne tylko w najnowszych wersjach aplikacji. [frame]WhatsApp na Androida i iOS-a jest dostępny w naszym katalogu oprogramowania.[/frame]

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bESRTRRd
Komentarze (26)
bESRTRRP