r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Konkurs na stronę domową Firefoksa 4 rozstrzygnięty

Strona główna Aktualności

Społeczność skupiona wokół produktów Mozilli wybrała najlepszy projekt na stronę domową dla przeglądarki Firefox 4.0 - czwarta odsłona Ognistego Liska ma bowiem posiadać własną witrynę domową z zestawem narzędzi ułatwiających surfowanie w sieci. Zwycięska okazała się koncepcja Yatrik Solanki.

Konkurs na najlepszą stronę domową dla Firefoksa 4.0 trwa już od zeszłego roku. Wzięło w nim udział wielu utalentowanych i pomysłowych projektantów - najlepsza dziesiątka z Yatrik Solanki na czele została wczoraj wyróżniona przez organizatorów. Zwycięska koncepcja łączy wielofunkcyjną wyszukiwarkę i stronę szybkiego wybierania (znaną m.in. z Opery) z panelem historii potrafiącym wizualizować trasę odwiedzanych przez nas stron. Całość ma być także zintegrowana z popularnymi serwisami społecznościowymi i pocztą. Autor projektu stworzył klip wideo, w którym w przystępny sposób przedstawia swoją koncepcję.

Należy się spodziewać, że Mozilla wykorzysta najlepsze pomysły uczestników konkursu i wdroży je do przeglądarki Firefox 4.0.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.