Konkurs na stronę domową Firefoksa 4 rozstrzygnięty

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Społeczność skupiona wokół produktów Mozilli wybrała najlepszy projekt na stronę domową dla przeglądarki Firefox 4.0 - czwarta odsłona Ognistego Liska ma bowiem posiadać własną witrynę domową z zestawem narzędzi ułatwiających surfowanie w sieci. Zwycięska okazała się koncepcja Yatrik Solanki.

Konkurs na najlepszą stronę domową dla Firefoksa 4.0 trwa już od zeszłego roku. Wzięło w nim udział wielu utalentowanych i pomysłowych projektantów - najlepsza dziesiątka z Yatrik Solanki na czele została wczoraj wyróżniona przez organizatorów. Zwycięska koncepcja łączy wielofunkcyjną wyszukiwarkę i stronę szybkiego wybierania (znaną m.in. z Opery) z panelem historii potrafiącym wizualizować trasę odwiedzanych przez nas stron. Całość ma być także zintegrowana z popularnymi serwisami społecznościowymi i pocztą. Autor projektu stworzył klip wideo, w którym w przystępny sposób przedstawia swoją koncepcję.

Należy się spodziewać, że Mozilla wykorzysta najlepsze pomysły uczestników konkursu i wdroży je do przeglądarki Firefox 4.0.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję