TP-Link pręży muskuły ze swoim pierwszym routerem dla graczy #PGA2018 #Konkurs

TP-Link pręży muskuły ze swoim pierwszym routerem dla graczy #PGA2018 #Konkurs14.10.2018 20:28
TP-Link pręży muskuły ze swoim pierwszym routerem dla graczy #PGA2018 #Konkurs

Który spośród producentów rozwiązań sieciowych najdłużej wstrzymywał się z prezentacją routera Wi-Fi dla graczy? Tak, macie rację – oczywiście chodzi o TP-Linka. Ale brak ten został w roku 2018 nadrobiony, bo oto do sklepów trafił Archer C5400X. Korzystając z targów PGA 2018, chińskie przedsiębiorstwo pozwoliło sobie na pierwszą publiczną prezentację rzeczonego routera przed polskim klientem.

Archer C5400X to trzypasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy MU-MIMO, który został zbudowany od podstaw z myślą o graczach oraz innych wymagających użytkownikach. Niech cyfry przemówią. Maksymalna przepustowość do 5334Mb/s, czterordzeniowy procesor 64-bitowy o taktowaniu 1,8GHz, trzy procesory pomocnicze oraz 1GB pamięci RAM. Brzmi jak specyfikacja komputera stacjonarnego sprzed kilku lat :) a to tylko, lub aż, router!

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Oczywiście poza sprzętem, na stoisku można było wziąć udział w kilkunastu atrakcjach przygotowanych przez wystawcę. Strefa dla graczy przyciągała rzesze spragnionych wyzwań i fantów odwiedzających PGA. Turnieje w gry komputerowe, losowania nagród, quizy i masa ciekawego sprzętu to znak rozpoznawczy strefy TP-Link.

Konkurs!

Dla nie mogących się pojawić na targach, także i ten partner przygotował konkurs dla naszych czytelników. Nagrodą jest smart... żarówka :) TP-Link Smart Wi-Fi LED Bulb.

350253374274824129

Aby ją zdobyć wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Wymyśl najbardziej twoim zdaniem odlotowe zastosowanie dla smart żarówki firmy TP-Link. Dobre uzasadnienie gwarantuje wygraną!

Zabawa potrwa do wtorku 16 października 2018 r. włącznie. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 października.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)