TP-Link pręży muskuły ze swoim pierwszym routerem dla graczy #PGA2018 #Konkurs

TP-Link pręży muskuły ze swoim pierwszym routerem dla graczy #PGA2018 #Konkurs

TP-Link pręży muskuły ze swoim pierwszym routerem dla graczy #PGA2018 #Konkurs
Piotr Urbaniak
14.10.2018 20:28, aktualizacja: 05.11.2020 10:18

Który spośród producentów rozwiązań sieciowych najdłużej wstrzymywał się z prezentacją routera Wi-Fi dla graczy? Tak, macie rację – oczywiście chodzi o TP-Linka. Ale brak ten został w roku 2018 nadrobiony, bo oto do sklepów trafił Archer C5400X. Korzystając z targów PGA 2018, chińskie przedsiębiorstwo pozwoliło sobie na pierwszą publiczną prezentację rzeczonego routera przed polskim klientem.

Archer C5400X to trzypasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy MU-MIMO, który został zbudowany od podstaw z myślą o graczach oraz innych wymagających użytkownikach. Niech cyfry przemówią. Maksymalna przepustowość do 5334Mb/s, czterordzeniowy procesor 64-bitowy o taktowaniu 1,8GHz, trzy procesory pomocnicze oraz 1GB pamięci RAM. Brzmi jak specyfikacja komputera stacjonarnego sprzed kilku lat :) a to tylko, lub aż, router!

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Oczywiście poza sprzętem, na stoisku można było wziąć udział w kilkunastu atrakcjach przygotowanych przez wystawcę. Strefa dla graczy przyciągała rzesze spragnionych wyzwań i fantów odwiedzających PGA. Turnieje w gry komputerowe, losowania nagród, quizy i masa ciekawego sprzętu to znak rozpoznawczy strefy TP-Link.

Konkurs!

Dla nie mogących się pojawić na targach, także i ten partner przygotował konkurs dla naszych czytelników. Nagrodą jest smart... żarówka :) TP-Link Smart Wi-Fi LED Bulb.

Obraz

Aby ją zdobyć wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Wymyśl najbardziej twoim zdaniem odlotowe zastosowanie dla smart żarówki firmy TP-Link. Dobre uzasadnienie gwarantuje wygraną!

Zabawa potrwa do wtorku 16 października 2018 r. włącznie. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 października.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)