r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kosmiczne porządki

Strona główna Aktualności

Z pewnością nie jednemu z nas na hasło "porządki!" jeży się włos na głowie. Te czynności, z czym zapewne większość Czytelników się ze mną zgodzi, nie zaliczane są przez nas do tych z grupy "ulubione"; zwłaszcza w wakacje.

Jesteśmy jednakże pewni, że ten złowrogo brzmiący tytuł nie zniechęci nikogo do zapoznania się z naszą cotygodniową propozycją rozrywki na weekend.

Bohater naszej gry zatrudniony jest na etacie sprzątacza w jednej z baz w Kosmosie. Czyszczenie luster, odkurzanie, wyłapywanie szkodników i przepychanie muszli klozetowych są jego domeną. Jest w tym prawdziwym mistrzem:)

Jeśli chcesz wspomóc Dana w jego codziennych czynnościach, grę Janitor Dan the Spaceman możesz pobrać w dziale PO GODZINACH -> Gry strategiczne i przygodowe

Zapraszamy do zabawy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.