Królewskie Opowieści: Wieża Ciemności Królewskie Opowieści: Wieża Ciemności 1.0

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Królewskie Opowieści: Wieża Ciemności to nieskomplikowana gra przygodowa z ukrytymi obiektami wydana przez doskonale znaną firmę Artifex Mundi, która ma na swoim koncie takie serie, jak np. Enigmatis czy Koszmary z Głębin.

Inspirowana baśnią braci Grimm

W grze Królewskie Opowieści: Wieża Ciemności trafiamy do odległej krainy zamieszkiwanej przez dziwne istoty. Pewnego dnia w królewskim pałacu pojawia się czarnoksiężnik, który zamierza porwać nowonarodzoną córkę dziedziczki tronu i jej księcia Henrika. Ojciec chrzestny Magnus ratuje bohaterkę, ale jego czary sprawiają, że Henrik zamienia się w kamień, a złoczyńca ucieka wraz z dzieckiem. Musimy zrobić wszystko, by odnaleźć wspomnianego antagonistę i sprowadzić dziewczynkę bezpiecznie do domu.

Niski poziom trudności

Królewskie Opowieści: Wieża Ciemności to gra dla każdego. Co prawda znajdziemy w niej rozmaite łamigłówki i plansze z ukrytymi obiektami, ale zagadki można bez problemu ominąć, a szukając przedmiotów skorzystamy z funkcji podpowiedzi. Takie podejście do rozgrywki sprawia, że bez problemu dotrzemy do końca gry i poznamy całą historię.

Wersja demo

Podobnie jak inne gry Artifex Mundi wydane w Sklepie Google Play, również Królewskie Opowieści: Wieża Ciemności są dostępne w formie darmowego triala. Gracz może rozpocząć zabawę, ale chcąc zyskać dostęp do całej opowieści będzie musiał zapłacić. Tytuł został wyceniony na 14,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • gra przygodowa z ukrytymi obiektami
  • historia inspirowana twórczością braci Grimm
  • nieskomplikowana rozgrywka
  • możliwość korzystania z podpowiedzi i omijania zagadek
  • klimatyczna oprawa graficzna
  • darmowa wersja demo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!