Książka Przychodów i Rozchodów KPiR Książka Przychodów i Rozchodów KPiR 21.01.C

Strona główna Windows Firma Programy finansowo-księgowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program Książka Przychodów i Rozchodów KPiR to profesjonalny program finansowo-księgowy, który doskonale sprawdzi się w obsłudze zarówno małych jak i średnich przedsiębiorstw. KPiR umożliwia prowadzenie ewidencji kosztów i zakupów, wystawianie deklaracji podatkowych i ZUS, pełną obsługę środków trwałych oraz ewidencjonowanie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży.

Najważniejsze funkcje programu

  • Generowanie plików Jednolitego Pliku Kontrolnego;
  • Ewidencja VAT zakupów i sprzedaży;
  • Łatwe wystawianie deklaracji podatkowych, zgłoszeniowych oraz rozliczeniowych (PIT, VAT, ZUS);
  • Prowadzenie ewidencji dowolnej liczby środków trwałych;
  • Naliczanie chorobowego dla właścicieli i od umów zleceń;
  • Możliwość pracy na stanowiskach sieciowych;
  • Prezentacja statystyk księgowań;
  • Narzędzie TAX Info – powiadamianie klientów Biur Rachunkowych o konieczności zapłaty podatków i/lub składek ZUS oraz otrzymywanie potwierdzeń odbioru tych wiadomości.

W zależności od wersji program KPiR pozwala prowadzić księgowość jednej lub wielu firm. Każda z wersji programu obsługuje system e-Deklaracje, pozwalający wysłać elektronicznie deklaracje podatkowe do Ministerstwa Finansów.

Wśród najważniejszych zalet KPiR wymienić należy prosty i intuicyjny interfejs, dostęp do pomocy technicznej oraz FAQ, stałe aktualizacje programów, ciągłe monitorowanie zmian prawnych oraz wprowadzanie funkcjonalności proponowanych przez klientów.

Uwaga!

  • Z wersji testowej można korzystać bezpłatnie przez 30 dni.
  • Podczas trwania okresu testowego użytkownikowi przysługuje prawo do skorzystania z pomocy technicznej doradców serwisowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

cena, pomoc techniczna, miła obsługa, FAQ, intuicyjność
czasem ciężko się dodzwonić
ocena użytkownika
17.02.2021 12:49 • Recenzja do wersji 20.3.A

Zdecydowanie polecam programy Varico. Co prawda, czasem ciężko się dodzwonić, ale w sumie tak jak wszędzie w tych czasach. Bardzo miła i konkretna obsługa zarówno sprzedaż jak i serwis. Aktualizacje darmowe, program jest zawsze dostosowany do wszystkich zmian. Program jest prosty i intuicyjny, nie miałem większych problemów.

Prosty w obsłudze, intuicyjne, bieżące aktualizacje
Można liczyć na pomoc, ale czasami ciężko się dodzwonić stąd polecam FAQ
ocena użytkownika
05.02.2021 09:18 • Recenzja do wersji 20.3.A

Bardzo intuicyjny program, w razie problemów zawsze mogę liczyć na pomoc Doradców Serwisowych. Ponadto na bieżąco aktualizowane jest FAQ na stronie za to wielki plus, ponieważ wiele wątpliwości właśnie rozwiałem w tym miejscu i nie musiałem dzwonić. Z czystym sumieniem mogę polecić.