Książka Przychodów i Rozchodów KPiR Książka Przychodów i Rozchodów KPiR 20.3.A

Strona główna Windows Firma Programy finansowo-księgowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program Książka Przychodów i Rozchodów KPiR to profesjonalny program finansowo-księgowy, który doskonale sprawdzi się w obsłudze zarówno małych jak i średnich przedsiębiorstw. KPiR umożliwia prowadzenie ewidencji kosztów i zakupów, wystawianie deklaracji podatkowych i ZUS, pełną obsługę środków trwałych oraz ewidencjonowanie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży.

Najważniejsze funkcje programu

  • Generowanie plików Jednolitego Pliku Kontrolnego;
  • Ewidencja VAT zakupów i sprzedaży;
  • Łatwe wystawianie deklaracji podatkowych, zgłoszeniowych oraz rozliczeniowych (PIT, VAT, ZUS);
  • Prowadzenie ewidencji dowolnej liczby środków trwałych;
  • Naliczanie chorobowego dla właścicieli i od umów zleceń;
  • Możliwość pracy na stanowiskach sieciowych;
  • Prezentacja statystyk księgowań;
  • Narzędzie TAX Info – powiadamianie klientów Biur Rachunkowych o konieczności zapłaty podatków i/lub składek ZUS oraz otrzymywanie potwierdzeń odbioru tych wiadomości.

W zależności od wersji program KPiR pozwala prowadzić księgowość jednej lub wielu firm. Każda z wersji programu obsługuje system e-Deklaracje, pozwalający wysłać elektronicznie deklaracje podatkowe do Ministerstwa Finansów.

Wśród najważniejszych zalet KPiR wymienić należy prosty i intuicyjny interfejs, dostęp do pomocy technicznej oraz FAQ, stałe aktualizacje programów, ciągłe monitorowanie zmian prawnych oraz wprowadzanie funkcjonalności proponowanych przez klientów.

Uwaga!

  • Z wersji testowej można korzystać bezpłatnie przez 60 dni.
  • Podczas trwania okresu testowego użytkownikowi przysługuje prawo do skorzystania z pomocy technicznej doradców serwisowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

żadne
fatalna obsługa techniczna
ocena użytkownika
19.04.2016 21:55 • Recenzja do wersji 16.02.B

Pracowałam kilka miesięcy na tym programie i niestety straciłam tylko pieniądze. Od ponad dwóch miesięcy próbuję rozwiązać problem błędnego księgowania przez program sprzedaży mieszanej. Błąd ewidentnie generuje program a od obsługi technicznej usłyszałam np: " proszę zmienić program antywirusowy" , "proszę zainstalować aktualizacje systemu operacyjnego". Jak tylko firma otrzyma płatność za program wsparcie dla klienta się kończy. Obsługa techniczna zakłada, że użytkownicy nie mają podstawowej wiedzy z obsługi komputera i zamiast rozwiązać problem wciskają kity. Nikomu nie polecam wrażeń jakie zapewnia współpraca z firmą VARICO.

filmy instruktażowe, bo pomocy technicznej brak
dziwne skróty, niespójne nazewnictwo i wiele wiele innych
ocena użytkownika
07.03.2015 22:11 • Recenzja do wersji 15.01.B

Zdecydowanie odradzam. Pomoc techniczna w tej firmie nie istnieje. Nie odbierają telefonów, a mejle pozostają bez odpowiedzi. Są mili i wyrażają chęć pomocy, dopóki nie kupisz ich programu. Później klienta mają w poważaniu. Sam program na pierwszy rzut oka wydaje się ok., dopóki nie zacznie się na nim poważnie pracować. Program nie intuicyjny, często używanie dziwne skróty, nazewnictwo danego parametru na jednej zakładce nie odpowiada temu samemu parametrowi na następnej. O ergonomii i wygodzie pracy można zapomnieć. Praca z tym programem to droga przez mękę.