Książka Przychodów i Rozchodów KPiR 18.05.D

Strona główna Windows Firma Programy finansowo-księgowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KPiR profesjonalny program finansowo-księgowy, który doskonale sprawdzi się w obsłudze zarówno małych jak i średnich przedsiębiorstw.

Program umożliwia generowanie deklaracji podatkowych, zgłoszeniowych oraz rozliczeniowych (PIT, VAT, ZUS). Posiada funkcję eksportującą dane w formacie Jednolitego Pliku Kontrolnego oraz możliwość importowania faktur zakupowych i sprzedażowych z plików JPK_FA. W programie nie zabrakło także opcji podpisywania plików JPK za pomocą profilu zaufanego ePUAP.

Każda z wersji programu obsługuje system e-Deklaracje, pozwalający wysłać elektronicznie deklaracje podatkowe do Ministerstwa Finansów. Wzbogacany o nowe funkcjonalności, dzięki czemu umożliwiamy podpisywania e-deklaracji za pomocą danych autoryzujących. Program jest na bieżąco usprawniany zgodnie z zmianami prawnymi oraz potrzebami klientów. Producenta zapewnia też wsparcie techniczne oraz dostęp do wszystkich aktualizacji.

Uwaga!

  • Z wersji testowej możesz korzystać przez 60 dni bezpłatnie.
  • Podczas trwania okresu testowego użytkownikowi przysługuje prawo do skorzystania z pomocy technicznej doradców serwisowych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

żadne
fatalna obsługa techniczna
ocena użytkownika

Pracowałam kilka miesięcy na tym programie i niestety straciłam tylko pieniądze. Od ponad dwóch miesięcy próbuję rozwiązać problem błędnego księgowania przez program sprzedaży mieszanej. Błąd ewidentnie generuje program a od obsługi technicznej usłyszałam np: " proszę zmienić program antywirusowy" , "proszę zainstalować aktualizacje systemu operacyjnego". Jak tylko firma otrzyma płatność za program wsparcie dla klienta się kończy. Obsługa techniczna zakłada, że użytkownicy nie mają podstawowej wiedzy z obsługi komputera i zamiast rozwiązać problem wciskają kity. Nikomu nie polecam wrażeń jakie zapewnia współpraca z firmą VARICO.

19.04.2016 21:55 | Recenzja do wersji 16.02.B
filmy instruktażowe, bo pomocy technicznej brak
dziwne skróty, niespójne nazewnictwo i wiele wiele innych
ocena użytkownika

Zdecydowanie odradzam. Pomoc techniczna w tej firmie nie istnieje. Nie odbierają telefonów, a mejle pozostają bez odpowiedzi. Są mili i wyrażają chęć pomocy, dopóki nie kupisz ich programu. Później klienta mają w poważaniu. Sam program na pierwszy rzut oka wydaje się ok., dopóki nie zacznie się na nim poważnie pracować. Program nie intuicyjny, często używanie dziwne skróty, nazewnictwo danego parametru na jednej zakładce nie odpowiada temu samemu parametrowi na następnej. O ergonomii i wygodzie pracy można zapomnieć. Praca z tym programem to droga przez mękę.

07.03.2015 22:11 | Recenzja do wersji 15.01.B