Księga Handlowa KsH 18.06.B

Strona główna Windows Firma Programy finansowo-księgowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KsH profesjonalny program przeznaczony do prowadzenia pełnej księgowości, który umożliwia kompleksową obsługę procesów księgowych m.in prowadzenie struktury zakupów i automatyczne rozbijanie obrotu według danej struktury oraz elastyczny plan kont.

Dostępne w nim szablony księgowania zostały utworzone na poczet sprawnego, intuicyjnego oraz bezpiecznego księgowania. Program zawiera funkcje przyspieszającą proces księgowania faktur sprzedaży i zakupów w księdze, rejestrach VAT i transakcjach. Umożliwia również generowanie plików JPK oraz ich podpisywanie pomocą profilu zaufanego ePUAP. W programie znajdziemy także mechanizm podpisywania e-deklaracji za pomocą danych autoryzujących.

Program jest na bieżąco usprawniany oraz uzupełnianie o nowe funkcjonalności, zgodnie z przepisami prawa. Korzystając z programu dodatkowo otrzymasz wsparcie techniczne oraz dostęp do wszystkich aktualizacji.

Uwaga!

  • Z wersji testowej możesz korzystać przez 60 dni bezpłatnie.
  • Podczas trwania okresu testowego użytkownikowi przysługuje prawo do skorzystania z pomocy technicznej doradców serwisowych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!