r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Która przeglądarka jest najlepsza?

Strona główna Aktualności

Na rynku jest sporo przeglądarek. Do najpopularniejszych z nich należą Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Opera i Safari. Każda z nich potrafi wyświetlać strony internetowe i każda z nich spełnia swoje podstawowe funkcje. Dlaczego zatem należy się zastanowić nad wyborem przeglądarki, a nie wybierać pierwszej z brzegu skoro i tak każda z nich robi mniej więcej to samo? Powodów może być kilka: funkcjonalność, wykorzystanie zasobów systemowych, prędkość uruchamiania czy szybkość działania z nowoczesnymi aplikacjami webowymi.

Postanowiliśmy ułatwić Wam nieco poruszanie się wśród przeglądarek oraz zachęcić do samodzielnego przetestowania i wybrania tej najlepszej dla siebie. W naszym teście staramy się przybliżyć funkcje najpopularniejszych przeglądarek oraz sprawdzamy, która działa najszybciej zarówno w kwestii uruchomienia, jak również wczytywania stron. Jak duże mogą to być różnice? Przekonajcie się sami...

Wszystkich zainteresowanych wynikami naszego testu zapraszamy do artykułu Test przeglądarek internetowych 2011. W podsumowaniu każdy z Was może również wziąć udział w sondzie odpowiadając na pytanie „Która przeglądarka Twoim zdaniem jest najlepsza?”.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.