LEGO Star Wars II: The Original Trilogy

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Podczas gdy pierwsze LEGO Star Wars skupiało się na wydarzeniach ukazanych w nowej trylogii Gwiezdnych wojen, jej kontynuacja sięgnęła po materiał źródłowy do przeszłości. Stąd właśnie podtytuł The Original Trilogy. Zespół Tt Games podtrzymał współpracę z imperium George'a Lucasa, by ponownie w środowisku złożonym z cyfrowych klocków przypomnieć wydarzenia z niezapomnianej, kultowej filmowej sagi.

W podstawowej formie, założenia zabawy się nie zmieniły. Dalej poszukuje się wyjścia z kolejnych etapów, po drodze budując konstrukcje z porozrzucanych tu i tam LEGO, a także wykorzystując umiejętności specjalne poszczególnych bohaterów. Wielką frajdę znów daje niszczenie wszystkiego, co się da, ponieważ z obiektów wypadają plastikowe monety o różnorakiej wartości. Nie zabrakło oczywiście też poukrywanych bonusów.

Standardowo, do wyboru dostajemy mnóstwo postaci, dysponujących odmiennymi zdolnościami oraz wyposażeniem. Pokierujemy tak rycerzami Jedi, jak Lukiem Skywalkerem czy szturmowcami imperium. Chociaż pokonujemy tu setki wrogów, robimy to w tak humorystyczny sposób, że produkt spokojnie można polecić najmłodszym komputerowcom. Naturalnie starsi jednak także będą się dobrze bawić.

Ograniczenia wersji demo

Wersja testowa oferuje do rozegrania pierwszy poziom opowieści, początek Nowej nadziei. Daje to dość porządny wgląd w mechanikę rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!