LXtory LXtory 0.97

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LXtory to interesująca propozycja aplikacji do wykonywania zrzutów ekranu lub krótkich animacji GIF obszaru wokół kursora, które następnie pozwala szybko udostępniać w Sieci, między innymi w serwisie Imgur, Dropbox, na Dysku Google czy bezpośrednio na własnym serwerze FTP. Równolegle jest także tworzona lokalna kopia zrzutu.

Podobnie jak większość tego typu programów, również LXtory oferuje wykonywanie zrzutów na kilka sposobów. Można zapisać obszar całego monitora, wybranego okna lub całkowicie ręcznie zaznaczyć odpowiedni obszar na ekranie. Dodatkiem jest tutaj opcja nagrywania krótkich GIF-ów. Cechą charakterystyczną są również ustawienia, których jest wiele i pozwalają skonfigurować między innymi obsługę przy pomocy skrótów klawiaturowych.

Na niewielki minus zaliczyć można wygląd interfejsu. Czytelność i użyteczność pozostaje na wysokim poziomie, ale to dość nietypowa sytuacja, kiedy od strony wizualnej panel ustawień w programie wydaje się dużo bardziej atrakcyjny, niż okno główne. Mimo to, aplikacja pozostaje jednak całkowicie użyteczna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!