reklama

Laptop od HP inspirowany Gwiezdnymi Wojnami

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardziej ceni wygląd niż wydajność. Fan gadżetów, smukłych laptopów, zgrabnych smartfonów i motoryzacji, zwłaszcza tej niemieckiej.

Już za dwa miesiące na ekrany kin wchodzi film Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Najwyższy więc czas, aby rynek został zalany przez akcesoria i inny sprzęt inspirowany uniwersum stworzonym przez George’a Lucasa. Firma HP z tej okazji postanowiła przygotować specjalną edycję laptopa Pavilion 15, który powinien spodobać się wszystkim fanom Gwiezdnych Wojen.

Pierwszym elementem, który rzuca się w oczy jest oczywiście obudowa, na której znalazły się motywy z Gwiezdnych Wojen. Na klapie znajdziemy wizerunek samego Darth Vadera. To oczywiście nie koniec, nawet Windows 10 doczekał się drobnych modyfikacji. Na laptopie znajdziemy multum tapet i zdjęć, dźwięki systemowe zostały zastąpione przez odgłosy R2-D2 i miecza świetlnego, nie zabrakło nawet czcionki Aurebesh.

Laptop został wyposażony w 15,6-calowy ekran Full HD. Jego sercem jest procesor Intel Core i5 lub i7, opcjonalnie możemy wybrać wariant z kartą GeForce 940M, RAM to maksymalnie 12 GB, a nasze pliki będziemy mogli przechowywać na dysku o pojemności do 2 TB, który z pewnością zmieści mnóstwo materiałów ze świata Gwiezdnych Wojen. Wysoką jakość dźwięku mają zapewnić głośniki od Bang & Olufsen. HP Pavilion 15 Star Wars Special Edition w podstawowej wersji będzie kosztował 699 dolarów.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić