r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LastPass Password Manager 4.3.1507

Strona główna Android Bezpieczeństwo Menedżery haseł

LastPass Password Manager jest aplikacją kliencką usługi internetowej o takiej samej nazwie. Daje ona dostęp do osobistej, internetowej bazy haseł oraz zabezpieczonych notatek. Dzięki niej możliwe jest przeglądanie zapisanych w bazie danych o witrynach, ich edycja i usuwanie.

Galeria programu

Aplikacja obsługuje również w takim samym zakresie profile (karty tożsamości do automatycznego wypełniania formularzy) i bezpieczne notatki, włącznie z podziałem na grupy. LastPass posiada również prostą, wbudowaną bezpieczną przeglądarkę, z której poziomu użytkownik otrzymuje szybki dostęp do witryn zapisanych na koncie, a także opcji autouzupełniania danych (przeglądarka pozwala na logowanie nawet w wypadku autoryzacji HTTP typu AuthBasic). Aplikacja blokuje wykonywanie zrzutów ekranowych gdy jej używamy w celu ochrony naszych danych. Zawiera również generator bezpiecznych haseł z opcjami do wyboru.

Ze względów bezpieczeństwa możliwe jest ustawienie szybszego niż standardowe, automatycznego wylogowania z aplikacji po określonym czasie. Wersja bezpłatna działa na urządzeniach mobilnych przez 14 dni. Po tym czasie konieczne jest wykupienie pakietu premium usługi LastPass aby aplikacja nadal działała. Dodatkowo możliwe jest zainstalowanie osobnej aplikacji-dodatku integrującej LastPass z przeglądarką mobilną Dolphin Browser.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Synchronizacja haseł w Edge na Androidzie – jak to zrobić z LastPass?

2
OPROGRAMOWANIE 19.12.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Edge dla Androida nie zwalnia tempa i staje się coraz ciekawszą alternatywą dla innych przeglądarek mobilnych. Dodatkowo przyczynić się do tego może najnowsza aktualizacja popularnego menedżera haseł LastPass, który od teraz współpracować będzie także właśnie z Edgem na Androidzie. Pozwoli to dużo łatwiej logować się do witryn w Internecie, ale także synchronizować hasła z innymi urządzeniami. Informację opublikował kilka dni temu na Twitterze Sean Lyndersay, zwracając przy okazji uwagę, że zespół LastPass stale pomaga również w dostosowaniu Edgea dla iOS-a, by ten docelowo również z nim…

LastPass: jak synchronizować hasła między urządzeniami i przeglądarkami

45
OPROGRAMOWANIE 16.11.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Pod koniec 2016 roku popularny menedżer haseł LastPass otrzymał synchronizację między wieloma urządzeniami bez żadnych ograniczeń. Decyzja ta sprawiała, że bezpłatna edycja LastPass stała się dla wielu bardzo interesująca, ponieważ zaczęła zapewniać wygodne narzędzia do przechowywania i przenoszenia haseł między różnymi urządzeniami. LastPass, w przeciwieństwie do menedżerów haseł wbudowanych w przeglądarki internetowe, umożliwianie przechowywanie haseł z różnych przeglądarek i aplikacji, zarówno na Windowsie, macOS-ie, Androidzie i iOS-ie, użytkownik nie musi się zatem martwić o…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.