LastPass - Password Manager & Secure Vault LastPass - Password Manager & Secure Vault 4.8.15

Strona główna iOS Bezpieczeństwo Menedżery haseł
Pobierz program
lub zeskanuj:

LastPass to popularna usługa do zabezpieczania i zarządzania naszymi danymi w tym hasłami do serwisów www i innych usług. Jej sporą zaletą jest wsparcie dla większości popularnych systemów mobilnych.

Podstawowe zadanie jakie umożliwia LastPass po zalogowaniu do konta (możemy je założyć z poziomu aplikacji), to możliwość przeglądania danych loginów i haseł zgromadzonych w bazie. Użytkownik może je edytować, a także kopiować tylko określone fragmenty (np. tylko hasło do serwisu, w celu późniejszego użycia w przeglądarce). Aplikacja obsługuje również w takim samym zakresie profile (karty tożsamości do automatycznego wypełniania formularzy) i bezpieczne notatki, włącznie z podziałem na grupy. LastPass posiada również prostą, wbudowaną bezpieczną przeglądarkę, z której poziomu użytkownik otrzymuje szybki dostęp do witryn zapisanych na koncie, a także opcji autouzupełniania danych (przeglądarka pozwala na logowanie nawet w wypadku autoryzacji HTTP typu AuthBasic). Aplikacja pozwala na określenie, po jakim czasie od nieaktywności będzie wymagane ponowne zalogowanie się. Posiada także możliwość określenie kodu PIN, jako dodatkowego zabezpieczenia.

Ze względów bezpieczeństwa możliwe jest ustawienie szybszego niż standardowe, automatycznego wylogowania z aplikacji po określonym czasie. Aplikacja w wersji mobilnej dostępna jest za darmo. Co ważne, autorzy regularnie ją rozwijają w tym o nowe możliwości wynikające z API systemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!