LatencyMon Home Edition 6.71

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LatencyMon Home Edition to darmowa edycja narzędzia, za pomocą którego możemy sprawdzić, co spowalnia nasz komputer i uprzykrza chociażby oglądanie plików multimedialnych, w tym materiałów streamowanych online. Sprawdzając opóźnienia, zidentyfikujemy ewentualnych winowajców i będziemy wiedzieć, co dokładnie jest nie tak w systemie.

Jeśli podczas oglądania plików wideo oraz podczas wykonywania na nich różnych czynności masz do czynienia z wyraźnymi, wyczuwalnymi lagami (opóźnieniami), to możliwe, że problemem jest jeden z uruchomionych procesów lub nieprawidłowo działający sterownik. Za pomocą niniejszej aplikacji zdołasz namierzyć przyczynę problemów i przeanalizować swój system pod kątem występujących opóźnień. Wystarczy uruchomić monitorowanie, a program zacznie zbieranie wszystkich potrzebnych informacji, prezentując je w kilku zakładkach.

LatencyMon Home Edition automatycznie tworzy statystyki z aktualnie monitorowanej sesji i dostarcza wielu informacji, takich jak średni czas wykonywania operacji na konkretnych rdzeniach procesora, najwyższy czas wykonania akcji przez sterownik oraz sumaryczny czas, jaki "zajął" dany sterownik lub urządzenie. Z tymi informacjami można zidentyfikować problem, co z kolei powinno pomóc w jego naprawie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!