r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Łatwiejsze zarządzanie danymi osobowymi w Google

Strona główna Aktualności
W związku z obawami o dane osobowe przechowywane przez Google, firma uruchomiła usługę Dashboard, dzięki której użytkownik może w jednym miejscu zarządzać danymi na swój temat.

Dashboard pokazuje dane użytkownika związane z ponad 20 usługami Google, w tym m.in. Gmail, Calendar, Docs, Web History, Orkut, YouTube, Picasa, Talk, Reader, Alerts i Latitude. Za jego pomocą można edytować ustawienia związane z prywatnością i edytować swoje dane osobowe. Można także przeglądać statystyki, np. ilości wysłanych e-maili, współdzielonych i otwieranych dokumentów, kontaktów z Talk czy też udostępnianych filmów na YouTube.

Na dodanie do Dashboard czekają usługi Groups, Webmaster Tools i Subscribed Links. Dobrze by było, gdyby Google jeszcze dało dostęp do historii wyszukiwania także użytkownikom niemającym włączonej usługi historii.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.