Skype w Google Chrome: nowości tylko dla usług Microsoftu i Google

Skype w Google Chrome: nowości tylko dla usług Microsoftu i Google

Skype w Google Chrome: nowości tylko dla usług Microsoftu i Google
14.03.2017 13:54

Microsoft wydał aktualizację rozszerzenia Skype dla przeglądarki Google Chrome. Nowa wersja to przede wszystkim zastrzyk nowych funkcji, które mają ułatwić publikowanie linków do połączeń. Jak obiecuje firma z Redmond – wystarczy jedno kliknięcie. To „jedno kliknięcie” ma jednak ograniczenia, dostępne jest tylko dla użytkowników wybranych usług.

Aktualizacja Skype’a dla Google Chrome przynosi integrację rozszerzenia z usługami internetowymi. Możemy jednym kliknięciem tworzyć linki do rozmów na Skypie, a potem np. udostępniać je znajomym.

Utworzone linki wstawimy do wiadomości e-mail, rozszerzenie integruje się z Outlookiem i Gmailem, a także z Google Inbox – pojawia się dodatkowy przycisk. Możemy je również umieszczać w kalendarzu Microsoftu lub Google, tworząc przypomnienie z już przygotowaną rozmową. Link wstawimy także na Twittera, by przykładowo zaprosić obserwujące nas osoby do rozmowy, wystarczy, że klikną na link i się z nami połączą.

Nowa funkcjonalność przyda się przy zapraszaniu nowych osób do rozmowy. Ponadto tylko w przypadkach gdy korzystamy z wyżej wymienionych usług. Dobrze, że Microsoft nie ograniczył się tylko do własnych produktów i dodał wsparcie także dla tych oferowanych przez Google, ale i tak, nałożone ograniczenia wielu osobom nie przypadną do gustu, w końcu nie wszyscy korzystają wyłącznie z Outlooka czy Gmaila.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)