Lawnchair Lawnchair

Strona główna Android Personalizacja Launchery
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lawnchair to kolejny launcher mający naśladować Pixel Launcher, czyli wersję Androida znaną ze smartfonów Pixel. W przeciwieństwie do większości konkurentów, nie wymagany jest root. Zaletą Lawnchair są rozbudowane opcje personalizacji.

Podobieństwo do Pixel Launcher jest bardzo duże. Co ważne, twórca zadbał nie tylko o podmianę tapety czy wyglądu poszczególnych elementów interfejsu. Lawnchair przynosi również funkcje znane ze smartfonów Pixel. W identyczny sposób dostajemy się do Google Now, po przytrzymaniu palca na ikonce aplikacji, wyświetli się menu kontekstowe, a przy ikonach pojawiają się kropki, informujące o nieodebranych powiadomieniach.

Opcje personalizacji są naprawdę rozbudowane. Możemy wybrać ikonki konkretnych aplikacji, a także zmienić nazwę skrótów. Ustalimy również rozmiar ikon i tekstu pod nimi. Wybierzemy czy dock na ekranie głównym ma kolorystycznie dostosowywać się do aktualnie ustawionej tapety lub czy ma być przezroczysty. Wybrać możemy również motyw – jasny, szary lub ciemny. Opcji jest jeszcze więcej.

Do zainstalowania nie jest wymagany root, ale należy w ustawieniach włączyć instalację aplikacji spoza oficjalnego sklepu. Lawnchair dostępny jest w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!