Lawnchair 1.0.1063

Strona główna Android Personalizacja Launchery
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lawnchair to kolejny launcher mający naśladować Pixel Launcher, czyli wersję Androida znaną ze smartfonów Pixel. W przeciwieństwie do większości konkurentów, nie wymagany jest root. Zaletą Lawnchair są rozbudowane opcje personalizacji.

Podobieństwo do Pixel Launcher jest bardzo duże. Co ważne, twórca zadbał nie tylko o podmianę tapety czy wyglądu poszczególnych elementów interfejsu. Lawnchair przynosi również funkcje znane ze smartfonów Pixel. W identyczny sposób dostajemy się do Google Now, po przytrzymaniu palca na ikonce aplikacji, wyświetli się menu kontekstowe, a przy ikonach pojawiają się kropki, informujące o nieodebranych powiadomieniach.

Opcje personalizacji są naprawdę rozbudowane. Możemy wybrać ikonki konkretnych aplikacji, a także zmienić nazwę skrótów. Ustalimy również rozmiar ikon i tekstu pod nimi. Wybierzemy czy dock na ekranie głównym ma kolorystycznie dostosowywać się do aktualnie ustawionej tapety lub czy ma być przezroczysty. Wybrać możemy również motyw – jasny, szary lub ciemny. Opcji jest jeszcze więcej.

Do zainstalowania nie jest wymagany root, ale należy w ustawieniach włączyć instalację aplikacji spoza oficjalnego sklepu. Lawnchair dostępny jest w języku polskim.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Lawnchair: wygląd i funkcje Pixel Launchera bez roota

41
29.08.2017  •  Mateusz Budzeń

Chcielibyście sprawdzić Pixel Launcher, wersję Androida znaną ze smartfonów z linii Pixel? Pewnym rozwiązaniem jest sięgnięcie po launcher, który ma imitować rozwiązania zastosowane w Pixel Launcher. Owszem, dostępne są produkty świetnie sobie radzące z udawaniem Androida z modeli Pixel, ale wymagają one roota. Wyjątkiem jest tutaj Lawnchair. Jak już wspomnieliśmy na wstępie – launcher ten udaje Pixel Launchera i trzeba przyznać, że wychodzi mu to bardzo dobrze, a ponadto względem oprogramowania Google, zapewnia bardziej rozbudowane opcje personalizacji. Po zainstalowaniu – proces równie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję