r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

League of Legends 7.23

Strona główna Mac Gry RPG i MMO
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

League of Legends to bardzo popularna gra typu MOBA, czyli Massive Multiplayer Online Battle Arena. LoL łączy RPG ze strategią czasu rzeczywistego (RTS) w fantastycznym, pełnym magii świecie. Można w nią grać za darmo. Jest to też jedna z gier rozgrywanych na międzynarodowych turniejach e-sportowych, oficjalnie uznana za dyscyplinę sportową.

Gra oferuje dostęp do kilku trybów rozgrywki, jak Summoner's Rift (najpopularniejsza, dwie pięcioosobowe drużyny walczą w dżungli), Twisted Treeline (dwie drużyny po trzech bohaterów ścierają się w małych potyczkach) i Howling Abyss (dwie pięcioosobowe drużyny walczą w alei, kluczem do sukcesu jest współpraca).

Rozgrywka w League of Legends koncentruje się na potyczkach między graczami w trybach 3 przeciwko 3 lub 5 przeciwko 5, ale początkujący mogą zacząć od potyczek z komputerem. Na zaczynających swoją przygodę z LoL-em czeka przystępne wprowadzenie w języku polskim. Przed przystąpieniem do poważniejszych rozgrywek należy wybrać swojego bohatera z puli ponad 100 zróżnicowanych postaci, różniących się wyglądem, umiejętnościami, stylem walki i rolą w drużynie. Bitwa zostaje zakończona, gdy jeden z uczestników zabawy zdoła zniszczyć budowlę przeciwnika.

Gra powstała na podstawie modyfikacji WarCrafta III o nazwie Defense of the Ancients (DotA). LoL jest dostępny za darmo w modelu free-to-play, istnieje oczywiście możliwość kupowania przedmiotów do wykorzystania w rozgrywkach za prawdziwe waluty.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Eurowizja, Streamago, LoL, Timebox, Burze nad Polską – najciekawsze programy tygodnia

18
14.05.2016  •  Anna Rymsza

Skoro udało nam się przetrwać otoczony przesądami piątek 13, zapraszam do przejrzenia listy najciekawszych nowości w naszej bazie programów. BlackMagic Fusion W tym tygodniu ponownie przegląd otwiera program do tworzenia efektów specjalnych w filmach, ale bardziej specjalistyczny niż HitFilm. Chodzi o BlackMagic Fusion, po długiej przerwie wydany w wersji 8 i także dla systemu OS X. Blackmagic Fusion to zupełnie darmowa wersja profesjonalnego oprogramowania, które było wykorzystywane przy produkcji przynajmniej tysiąca kinowych hitów. Efekty są tworzone w wizualnym edytorze, przez…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.