Light Developer Light Developer 8.5

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Light Developer to nowoczesne oprogramowanie do zarządzania i edycji plików graficznych na komputerze. Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla początkujących użytkowników, jak i również dla doświadczonych fotografów. Light Developer służy do zarządzania, przeglądania i modyfikowania cyfrowych zdjęć przechowywanych na nośniku danych.

Program posiada innowacyjny i zarazem niezwykle intuicyjny interfejs użytkownika, a także zawiera mnóstwo przydatnych narzędzi do edycji dowolnej fotografii. Użytkownicy mogą zredukować szum, który pogarsza jakość zdjęcia oraz wyeliminować w nim inne niewyraźne lub niechciane fragmenty przy użyciu specjalnej funkcji „smart erase”, która wymazuje lub pokrywa zaznaczone piksele na obrazku.

Oprócz tego aplikacja umożliwia kadrowanie plików graficznych i dodawanie do nich różnych efektów specjalnych. Znajdziemy w niej też narzędzia do wyostrzania i rozmycia krawędzi lub całych zdjęć, zmniejszania nasycenia kolorów i dodawania odcieni oraz innych barw, a także do retuszu różnych zdjęć portretowych - usuwanie zmarszczek, przebarwień i innych defektów skórnych.

Light Developer może służyć również jako przeglądarka różnych zdjęć oraz jako narzędzie do przetwarzania wsadowego, czyli masowego zmniejszania rozmiaru, jakości i formatu w plikach graficznych. Program obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne, w tym również pliki RAW utworzone za pomocą aparatu fotograficznego.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 90 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!